Jdi na obsah Jdi na menu

KNIHY

 

Také tak rádi čtete?

Já KNIHY doslova miluji a jsem neskutečný knihomol.

 

cteni-knih.jpg

 

ČTENÍ KNIH PŘINÁŠÍ NEČEKANÉ VÝHODY:

 

1) ČTENÍ SNIŽUJE STRES

2) ČTENÍ ZLEPŠUJE SPÁNEK

3) ČTENÍ ZVYŠUJE VAŠÍ INTELIGENCI

4) ČTENÍ SNIŽUJE DEPRESE

5) ČTENÍ JE NAKAŽLIVÉ :-)

 

Tak pojďte nakouknout do mé knihovny:

 

Příspěvky

Kniha: DOBA JEDOVÁ (A.Strunecká)

2. 9. 2015

doba-jedova-1.jpgO škodlivých látkách a jak se bránit zdravotním rizikům.

Poutavé čtení o různých škodlivých látkách v nápojích, kosmetice, potravinách a životním prostředí. Mnohé z těchto produktů jsou přesto doporučovány reklamou či sdělovacími prostředky jako zdraví prospěšné. Pozornost je věnována také rizikům, která mohou vzniknout při očkování. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: MYŠLENÍ UZDRAVUJE (J.Mandžuková)

1. 5. 2014

mysleni-uzdravuje.jpg

Je známa celá řada knih, vědeckých prací a příběhů, které potvrzují, že myšlení dokáže hlubokým a často zásadním způsobem ovlivnit všechny oblasti našeho života včetně zdraví.

Tato kniha přináší zajímavá doporučení, návody a další rady k aktivizaci léčivých schopností organismu a procesu SEBEUZDRAVENÍ. Prováděním doporučovaných metod můžete „ztratit“ jen pár hodin času, ale možná získáte roky života... 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: CESTA CÍSAŘOVNY (U.Krautwald)

1. 4. 2014

189867_big.jpgCESTA CÍSAŘOVNY..Každá žena může být císařovnou – pakliže se pro to rozhodne se všemi důsledky a je připravena sama si určovat svůj život. Jakmile se osvobodí od tradičních názorů, jaká má žena být, bude svou rozkoš, moc, krásu a moudrost držet pouze ve svých rukou. Jedině na ženě samé záleží, zda se rozhodne pro tuto svou životní cestu. Já už jsem se svou cestou vydala, a vy? 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: JAK PŘELSTÍT ĎÁBLA (N.Hill)

1. 3. 2014

dabel.jpg

Nejtroufalejší a nejpodnětnější motivační kniha od amerického filozofa úspěchu číslo jedna, kterou napsal v roce 1938, hned po vydání svého bestselleru Myšlením k bohatství. Od vydání knihy Jak přelstít ďábla však bylo upuštěno, protože Hillovou rodinou i poradci byla považována za příliš kontroverzní. Po sedmdesáti letech vychází péčí Nadace Napoleona Hilla a Sharon Lechter, jež původní Hillův rukopis uspořádala, opatřila poznámkami a upozornila na ověřené strategie, které nám umožňují osvobodit se od vlivu ďábla a žít hojný a úspěšný život, jaký si zasloužíme. Zatímco bestseller Myšlením k bohatství nabízí cestu k úspěchu, kniha Jak přelstít ďábla vám pomůže překonat bariéry, které vás brzdí.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: JEDNODUŠE BUĎTE ŠŤASTNÍ (P.Franckh)

1. 2. 2014

jednoduse-budte-stastni.jpg

 7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha:TAJEMSTVÍ VÝROBCŮ POTRAVIN (V.SYROVÝ)

1. 1. 2014

 Odkryjme tajemství výrobců potravin a podívejme se na to, jaké látky se v moderní průmyslové výrobě běžně používají.Jak se ale ve všech těch „Ečkách“, konzervantech dochucovadlech má spotřebitel orientovat?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: ZÁKONY OSUDU -PRAVIDLA PRO ŽIVOT (R.DAHLKE)

1. 12. 2013

zakony-osudu.jpg

V této knize známý lékař přírodní medicíny a psychoterapeut na základě četných příkladů a ilustrací objasňuje, jak myšlení a cítění určuje naši realitu. Se zákony osudu to je stejné jako se zákony fyziky. Kdo je zná, má z nich prospěch, kdo je ignoruje, může špatně dopadnout. Jak je možné, že z dobrého úmyslu často vznikne pravý opak? Jak to, že moudří lidé, které obdivujeme, mají také stinné stránky? Co vězí za tajemstvím příslovečné „lásky na první pohled“?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: CO TI NAPOVÍ NEMOC - ŘEČ SYMPTOMŮ (K.TEPPERWEIN)

1. 11. 2013

co-napovi.jpg

Jak porozumět signálum těla a nemocí. Aktivujte léčebnou sílu své duše. Každá nemoc je výrazem disharmonie našeho vědomí. Symptom nás prostřednictvím reakcí těla přesně informuje o tom, kde jsme ztratili vnitřní rovnováhu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: AKTIVNÍ VNÍMÁNÍ (K.TEPPERWEIN)

1. 10. 2013

aktivni-vnimani.jpgAktivní vnímaní jako hlavní cesta ke svobodě a naplnění.Uvědomujete si, jak důležité je věnovat pozornost všem stránkám života? Kurt Tepperwein vysvětluje ve své knize význam vědomého vnímání pro člověka. Upozorňuje mimo jiné i na to, jakým způsobem vnímáme čas, do jaké míry chápeme kompletnost všeho živého i neživého v našem okolí, i na to, jak lpíme na zdánlivých jistotách. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: KVANTOVÝ ÚSPĚCH (S.A.Taylorová)

1. 9. 2013

kvantovy.jpgCesta ke splnění všech snů na základě nejmodernější vědy…
Vědomí čili nehmotná energie ovlivňuje pozorovanou realitu. Na tom se kvantoví fyzikové shodují už dávno. Tak proč by se toho nedalo využít v "obyčejném" světě? Tím, co máme v hlavě, svými myšlenkami, postoji, úmysly a názory vytváříme energii. Jakou vysíláme navenek, takovou si zase přitahujeme zpět do života.

hellip;

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: MY SECRET (M.Leone)

1. 8. 2013

my-secret.jpgDřímá ve vás mystérium, které nyní konečně odhalíte. Ponořte se hluboko do sebe a naslouchejte. Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu. Jste jedineční, jste cennější, než si myslíte. Máte své vlastní určení. Máte na tomto světě úkol, který můžete splnit pouze vy. To je právě VAŠE TAJEMSTVÍ. Autorka vás krok za krokem doprovází na vaší cestě k sobě samým a umožňuje vám odhalit něco velkolepého - VAŠE TAJEMSTVÍ.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: KARMA Z MINULOSTI (J.HALLOVÁ)

1. 7. 2013

karma.jpgAutorka bestselleru Karma vztahů dále rozvíjí své bádání o vlivu minulých životů na naši současnost, které můžeme rozeznat v osobním horoskopu. Kniha plná praktických rad a odhalujících poznatků naučí i úplného začátečníka v astrologii, jaké karmické vlivy můžeme v horoskopu objevit, jak se v tomto životě projevují a jak vlastně celý řetězec příčin a následků funguje.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: AURA - BRÁNA K DUŠI (M.Oetingerová)

1. 6. 2013

aura.jpgNejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií a naučíme se s nimi pracovat, máme velikou naději, že se osvobodíme od svazujících pout a budeme si nejenom užívat spokojeného života, ale staneme se přínosem i pro druhé.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: ZÁZRAČNÉ ZDRAVÍ (C.Kuby)

1. 5. 2013

zazracne-zdravi.jpgKniha Zázračné zdraví nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: ŽIVOTNÍ PLÁNY DUŠE (G.Čanigová)

1. 4. 2013

zivotni-plany.jpgŽivotní plán je náš Osud. Osud, který naplňujeme každým okamžikem našeho života. Jsou to naše zkoušky, situace, všechno, čím musíme projít, abychom dospěli k uvědomění, k poznání, které nás posune dál. Dál ke šťastnému životu plnému lásky, hojnosti, radosti a naplnění. Tato kniha bude průvodcem na vaší cestě poznání a uvědomění, vašeho duchovního růstu. Poznáte s ní všechny souvislosti vašeho životního plánu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: KOUZLO (R.Byrne)

1. 3. 2013

kouzlo.jpgPosvátné texty mystifikovaly, mátly a zneklidňovaly čtenáře po více než dvacet století. V průběhu dějin pouze pár lidí pochopilo, že slova jsou jako hádanka. A jakmile ji vyluštíte, odhalíte jedinečné tajemství, díky němuž se vám před očima otevře nový svět. Právě tuto převratnou schopnost porozumění přináší Rhonda Byrne v knize Kouzlo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: OSUDOVÉ OKAMŽIKY (L.Hay)

1. 2. 2013

osudove-okamziky.jpgKniha přináší poučení pomocí skutečných zkušeností, které shromáždila světoznámá spisovatelka Louise L. Hayová. Pomohou vám v pochopení sebe sama i světa kolem, abyste dokázali uchopit život do vlastních rukou a řídit svou vlastní duchovní transformaci..

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: MOC A SÍLA PŘESNÉHO ZÁMĚRU (E.aJ.Hicks)

1. 1. 2013

moc-a-sila-presneho-zameru.jpgProžívání vašeho života je pokračující cestou radosti, spíše než séríí dlouhých, suchých období mezi příležitostnými chvílemi dočasného uspokojení.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: POŽÁDEJ A JE TI DÁNO (Hicks)

1. 12. 2012

 

pozadej-a-je-ti-dano.jpg"Tato fascinující kniha vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání, tak abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte. Pochopíte, jak jsou vaše vztahy, zdravotní problémy, finance, otázky týkající se zaměstnání a dalších věcí ovlivněny vesmírnými zákony, jež vládnou v naší časoprostorové realitě. Druhá část knihy popisuje účinné postupy, které vám pomohou být v souladu s pozitivním proudem života. "/oficiální text nakladatelství Synergie/

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: NÁVRAT K LÁSCE (M.Williamson)

1. 11. 2012

navrat-k-lasce.jpg“Láska je to, s čím jsme se narodili. Strach je zase to, co jsme se naučili. Duchovní cesta je způsob, jak se zbavit – nebo odnaučit – strachu a jak vrátit lásku zpět do našich srdcí. Láska je základní životní pravdou. Je to naše nejvyšší realita a poslání na zemi.”

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: HOVORY S BOHEM (N.D.Walsch)

1. 10. 2012

hovory-s-bohem.jpgPředpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky – otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla. Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se přihodit i vám. Připravte se na rozhovor. Ve skutečném dialogu, odehrávajícím se v nitru každého člověka, který se rozhodl žít v pravdě, nezáleží na tom, k jakému náboženství se přiklání, nebo zda se vůbec považuje za věřícího člověka. Základem je ochota...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: MOC PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU (E.Tolle)

1. 9. 2012

moc_pritomneho_okamziku.jpgPři čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického myšlení a svého falešného já, které je produktem naší mysli. Jasná a srozumitelná slova autora nás však zavedou k objevům, jako je možnost zbavit se duševní bolesti, najít vnitřní klid a hlubokou vnitřní radost. Mnozí z nás zjistí, že největší překážkou na cestě k tomuto poznání jsou partnerské vztahy, ale mohou být i branou k duchovnímu osvícení.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: PŘÁNÍ (A.Donovanová)

1. 8. 2012

kniha-prani.pngKniha vám pomůže objevit vaše opravdové já.. Ukáže vám, jak povzbudit životní energii, proměnit sny ve skutečnost a nastoupit novou cestu. Naučí vás myslet pozitivně – vždyť právě myšlenky jsou vyjádřením vašich přání.. a jak na to vám prozradí právě tato hezká kniha.Jsou v ní i praktické ukázky jak si přivolat to, co si skutečně přejete.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: TAJEMSTVÍ BOHA (R.Schache)

1. 7. 2012

tajemstvi-boha.jpgTajemství Boha aneb Cesta duše Stvořením - jedna z nejkrásnějších knížek o Bohu jakou jsem kdy četla, knize a jejímu hlubokému poselství porozumí spíše pokročilejší duchovní, každopádně se tato kniha  věnuje otázkám jako: odkud se vzala naše duše? Co je Bůh a kde se skrývá? Jak poznáme tajemství Boha a jak mu jsme schopni porozumět?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 2

kniha: TAJEMSTVÍ PŘITALIVOSTI SRDCE (R.SCHACHE)

1. 6. 2012

srdce.jpgSrdce je jako magnet, který jednotlivé lidi a situace přitahuje nebo naopak odpuzuje. Nic v našem životě se nestane náhodou…Tato kniha odhaluje existenci tajemné síly vyzařování a přitažlivosti, která v nás všech působí a určuje náš život. Veškeré znalosti objasňuje v deseti tajemstvích, která dokumentuje na skutečných příbězích. Každé tajemství v sobě skrývá prastaré poznání. Kdo se jím řídí, sám určuje, co se stane, a s tímto novým vědomím přitahuje ty, po nichž touží.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: TAJEMSTVÍ (R.Byrne)

1. 5. 2012

kniha-tajemstvi_the_secret.jpgKniha, která shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete – v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: UVIDÍTE TO, AŽ TOMU UVĚŘÍTE (W.W.Dyer)

1. 4. 2012

kniha-uvidite-to.gifI vy ve svém životě vidíte v podstatě to, v co věříte. Věříte-li například v existenci nedostatku, přemýšlíte-li a hovoříte-li o něm často, jsem si docela jistý, že jej často ve svém životě vidíte. Věříte-li však ve spokojenost a hojnost, přemýšlíte-li a hovoříte-li jen o štěstí a hojnosti a jednáte-li podle toho, pak je velmi pravděpodobné, že vidíte to, v co věříte.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: HOVORY K SOBĚ (M.Aurelius)

1. 3. 2012

kniha-hovory-k-sobe.pngCísař Marcus Aurelius Antoninus, který tolik času strávil válčením, se nejvíce přiblížil typu krále-filozofa, jaký kdy západní svět poznal. Jeho Hovory k sobě jsou nejslavnější knihou, jakou kdy nějaký panovník vytvořil. V duchu stoické filozofie zde připomíná důležitost spoléhání na sebe sama a vyjadřuje přesvědčení, že i když je v našem životě tolik věcí předurčeno, zbývá ještě mnoho, co se dá změnit.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: ZONY ZDRAVÍ A ŽIVOTA (O.Krumlovská)

1. 2. 2012

kniha-zony-zdravi.jpgMísta kolem nás působí  na naše štěstí,zdraví, bezpečí,duševní svěžest, v podstatě na celý náš život. Zdraví člověk se dokáže na negativní energii snadno adaptovat, bohužel se to často projevuje neklidem, nespokojeností či nakonec i nemocí..A jak poznat pozitivní či negativní zonu kdekoli? Přečtěte si tuto knihu..

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

kniha: TAJEMSTVÍ ŠTĚSTÍ (M.Shimoffová)

1. 1. 2012

kniha-tajemstvi-stesti.jpgProč jsou někteří lidé šťastnější než jiní? Proč má někdo štěstí a někdo smůlu? Čím to je, že někomu všechno vychází, ale jiný má pocit, že si na něj osud zasedl? Zákon přitažlivosti funguje i v tomto případě. Osvojte si návyky šťastných lidí a nastavte své myšlenky na štěstí. Vytvoříte tak silné vibrační pole, která k vám přitáhne to, po čem toužíte.. tuhle knižku jsem četla, když jsem byla těhotná, dávála mi pocit velké radosti a touhu založit klub šťastých lidí. Andy

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0