Jdi na obsah Jdi na menu

Kniha: DIETA PRO POSÍLENÍ IMUNITY

28. 12. 2017

Zdraví, dobrý pocit, wellness - po celý život! Dosáhnout ideální hmotnosti a mít ze sebe dobrý pocit! K tomu vám pomůže aplikace stravovacího programu uvedeného v této knize.

 

Změna stravování je snadná, a pokud budete nové stravovací návyky dodržovat, nebudete mít s nadváhou již nikdy problémy. Obtíže, které způsobuje špatný způsob stravování, nedostatek pohybu a stres, dostanete pod kontrolu a postupně se jich zbavíte. Současně předejdete vzniku takových chorob, jako jsou inzulínová rezistence, cukrovka, Alzheimerova choroba a kardiovaskulární poruchy. Jak to funguje?

 

To vám vysvětlí výživová poradkyně Jutta Poschetová, která vyvinula a úspěšně vyzkoušela stravovací program, který je postaven na originálním 4-denním rotačním principu skupin potravin. Díky tomu se aktivuje látková výměna, imunitní systém se trvale posiluje, zahojí se postupně nejrůznější záněty v těle a v konečném efektu se sníží hmotnost. A to vše bez jo-jo efektu!

 

Aktivujte své tělo a duši pomocí celostního léčebného konceptu pro podporu látkové výměny! Využijte rad ohledně sportovního programu! 28-denní plán pro změnu stravovacích návyků, který zahrnuje pestrou stravu, screening látkové výměny organismu a výživové poradenství. Jednoduché a chutné recepty pro posílení imunitního systému.

 

Zdravotní testy včetně vyhodnocení a zohlednění potravinové nesnášenlivosti a další nové preventivní testy. 4-fázový power program k regulaci inzulínu v organismu a pro redukci váhy. Novodobé detoxikační programy pro očistu jater a střev, sloužící k posílení vaší životní energie.

 

 

Jutta Poschetová pracuje jako výživový poradce a spolupracuje jako odborník v oblasti otázek výživy s mnoha lékaři, léčiteli, výživovými, sportovními a wellness poradci po celém Německu. Společně konzultují praktikování jejího vyzkoušeného, celostního, léčebného stravovacího programu k aktivaci látkové výměny v těle. Žije v Mnichově.

 

Náhled na obsah knihy:

04b01.jpg

04b02.jpg

04b03.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář