Jdi na obsah Jdi na menu

kniha: TAJEMSTVÍ (R.Byrne)

1. 5. 2012

Kniha, která shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete – v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.

Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost. Tajemství se stalo fenoménem po celém světě (existuje i stejnojmenný film), práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.

Tajemství zjednodušeně

Bob Doyle
Emoce jsou pro nás neuvěřitelným darem a informují nás,
jaké jsou naše myšlenky.

Jack Canfield
Naše pocity nám říkají, zda jdeme tou správnou cestou,
zda kráčíme správným nebo špatným směrem.

Bob Doyle
Dostáváte přesně to, co cítíte, nikoliv jenom to,
o čem přemýšlíte.

Charles Haanel
Onu neodolatelnou sílu zákona přitažlivosti tvoří kombinace myšlenky a lásky.

Kreativní metoda

- Požádat
- Věřit s opravdovou a neochvějnou vírou že se to již plní (nedělat si starosti). Jednejte tak, jako byste to právě přijímali.
- Získám to když se cítít dobře, jako bych to již měl. Cítím se šťastný -> dostávám se na frekvenci toho po čem toužím.

Účinná metoda vděčnosti

Tvořím si seznam věcí za které jsem vděčný. Když si na začátku a během dne upomínáme za co jsme vděční, mění se naše energie a myšlení tím pozitivním a správným směrem abychom dosáhli cíle.

Na konci dne si vybavíme veškeré události, které se ten den staly. Pokud ony události a momenty probíhaly jinak než si přejeme, přehrajeme si je v mysli změněné tak, aby nás nadchly a abychom získali vše, co jsme očekávali. (Takto čistíme svou frekvenci za uplynulý den a vysíláme nový signál a frekvenci na zítřek.)

Dr. John Demartini
“Přitáhneme to, o čem přemýšlíme a za co děkujeme.”

Rhonda Byrne?
“Každý den ráno nevstanu z postele dřív, dokud nepociťuji vděčnost za nový den a všechno, co v životě mám.”

Účinná metoda vizualizace

Dr. Joe Vitale
Když máte v mysli nějakou představu a vložíte do ní své pocity, dostanete se do stavu víry, že již teď je to vaše. Také tím zapojujete svou důvěru a víru ve vesmír, protože se zaměřujete na konečný výsledek a pocitově jej prožíváte, aniž byste směřovali sebemenší pozornost na to, jak k tomu dojde.

Genevieve Behrendová
Každý si vizualizuje, až už o tom ví nebo ne.
Vizualizace je velké tajemství úspěchu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář