Jdi na obsah Jdi na menu

RAKOVINA = MOR JEŽ DNES ZASAHUJE 1 ZE 3 LIDÍ

1. 7. 2014

Představte si havárii dopravního letadla s fatálními důsledky. Můžete si být jistí, že by tato zpráva zaplnila všechny přední stránky hlavních médií. Nuže, máme denní ekvivalent 8-10 leteckých havárií, kde všichni na palubě zemřou na rakovinu. Skoro dva milióny Američanů je každoročně diagnostikováno na rakovinu – jedna osoba ze tří bude někdy během života zasažena rakovinou navzdory masivnímu technologickému pokroku za posledního půl století. 

 

Západní medicína zdaleka není blízko nalezení „léku na rakovinu,“ během toho co se rakovina rozrostla ve světovou epidemii ohromných proporcí. Statistiky hovoří za vše :
Začátkem roku 1900 byl rakovinou diagnostikován 1 z 20 lidí
V roce 1940 byl rakovinou diagnostikován 1 z 16 lidí
V roce 1970 byl rakovinou diagnostikován 1 z 10 lidí
Dnes je to 1 ze 3 lidí !

Dle vyjádření CDC, je očekáváno okolo 1, 660, 290 nových případů rakoviny v roce 2013. Jestliže celkový počet úmrtí klesá, proč počet případů stále roste? Odpověď je jednoduchá : čtyřicetiletá „válka proti rakovině“ je jen fraška.

Epidemie rakoviny je sen pro Big Pharma a jejich kampaně k nelítostnému utajení možných léku proti rakovině. Je to dobře popsáno v následujícím dokumentu (eng). Rakovina : zakázaná léčba.

http://www.youtube.com/watch?v=gWLrfNJICeM

Rakovinová mašinérie

Prosím pochopte, že rakovina je veliký byznys. Rakovinný průmysl prakticky nic neutrácí z jejich multi-miliardových dolarových zdrojů na efektivní strategie prevence, jako je dieta, zásady, cvičení a vzdělávání v oblasti obezity. Naopak utrácejí peníze na „protirakovinové terapie,“ namísto jejímu předcházení a opravdovému léčení.

Proč by se připravili o svou dojnou krávu? Jestliže budou pokračovat v udržení jejich rakovinné mašinérie v chodu, budou nadále získávat obrovský profit z chemoterapíí, radioterapií, diagnostických procedur a operací.

Průměrný pacient s rakovinou utratí okolo 50.000 dolarů v boji proti této nemoci. Chemoterapie je nejdražší ze všech léčebných metod. Mnohé vyjdou v rozmezí 3.000 – 7.000 dolarů za jeden měsíc.

Jestliže rakovinný průmysl povolí skutečný lék, potom přijdou o své pacienty. Má proto větší smysl udržovat pacienty stále při životě, ale nemocné, aby se museli vracet pro více léčby.

Představený dokument je nesmírně poučný. Detailně ukazuje jak farmaceutický průmysl ve spolupráci s American Medical Association (AMA) geniálně ve třech krocích ovládli v roce 1900 celý zdravotnický systém.

Stručně to proběhlo asi takto :

1. Mezinárodní bankéři, kteří vlastnili farmaceutické a chemické továrny převzali kontrolu nad zdravotnickým vzdělávacím systémem asi před 100 lety.

2. Poskytli granty lékařským komorám a hlavním lékařským univerzitám, výměnou za místa v radách a za možnost kontrolovat jejich činnost.

3. A nakonec inteligentně vykonstruovali jejich kontrolu nad každým státním kontrolním orgánem, který se zabýval medicínou.

„Neopovažujte se někoho vyléčit!“

Navzdory enormnímu počtu financí nalitých do výzkumů rakoviny, 2 ze 3 pacientů rakovině podlehnou do pěti let po absolvování standardních prostředků léčení, jako je chemoterapie, radioterapie a operace. Není to vůbec překvapující, jestliže uvážíme, že dvě ze tří metod jsou samy o sobě karcinogenní! Jedna studie ukázala, že chemoterapie prospěla jen přibližně jednomu pacientovi z dvaceti, kteří ji absolvovali.

Za posledních 100 let, bylo vyvinuto mnoho přírodních léčiv proti rakovině a byly prokazatelně úspěšné ve Spojených státech i v jiných zemích. Všechny tyto metody byly vehementně ignorované, umlčené a zametené pod koberec farmaceutického monopolu. Takoví lékaři a badatelé čelí následně útokům, zesměšňování, jsou posílání do vězení a profesionálně zruinovani za odvahu vzepřít se farmaceutickým korporacím.

Aby bylo možno udržet tento lékařský monopol, tak se jakákoliv funkční přírodní léčba potýká s masivní opozicí farmaceutických a lékařských korporací. Farmaceutické korporace nemají zájem na přírodních látkách, které si nemůžou patentovat, jelikož by přišli o výdělek. Oni proto budou a v minulosti tak mnohokrát učinili,dělat vše proto, aby se veřejnost nikdy o efektivní přírodní léčbě nedozvěděla.

Food and Drug Administration (FDA) je díky PDUFA, primárně financována farmaceutickými korporacemi a je jejich komplic v tomto procesu. Oni se brání konkurenci a tváří se jako ochránci veřejnosti, ale realita je bohužel taková, že jim jde jen o ochranu svých zisků.

12 preventivních strategií před rakovinou

Je mnoho věcí, které můžete sami učinit ke snížení rizika rakoviny. Ale prosím nečekejte, než vám bude rakovina diagnostikována, musíte učinit preventivní kroky již teď. Je o mnoho snazší předejít rakovině, než ji posléze léčit. Věřím, že můžete prakticky eliminovat riziko rakoviny a chronických nemocí a radikálně vylepšit své šance na uzdravení z rakoviny, jestliže ji již máte, když dodržíte tyto v zásadě jednoduché kroky.

1. Příprava jídla

Jezte alespoň jednu třetinu vaši stravy syrovou. Vyhněte se co nejvíce smažení a pečení. Raději své jídlo vařte ve vodě, nebo na páře. Uvažte přidat do vašeho jídelníčku jídla, které mají protirakovinné účinky, jako je brokolice, kurkuma a resveratrol. Pokud chcete vědět více o tom, jak tyto doplňky bojují s rakovinou podívejte se na tento článek.

2. Sacharidy a cukr

Zredukujte, nebo úplně eliminujte zpracované jídlo, cukr/fruktózu a obilné potraviny. Týká se to i nezpracovaných celozrnných obilovin, protože mají sklon rychle trávit a zvyšují hladinu inzulínu. Důkazy jsou zcela jasné, jestliže chcete předejít rakovině, nebo ji máte, musíte absolutně vymezit všechny druhy cukru, hlavně fruktózu, které krmí rakovinné buňky a podporují jejich růst. Ujistěte se, že váš denní příjem fruktózy je maximálně okolo 25 gramů, včetně ovoce.

3. Bílkoviny a tuky

Zvažte snížení příjmu bílkovin na úroveň jeden gram na jedno kilo tělesné váhy. Je nepravděpodobné, že by dospělý jedinec potřeboval denně více, než 100 gramů bílkovin a pravděpodobnější je polovina. Nahraďte nadbytečné bílkoviny vysoce kvalitními tuky, jako jsou organická vajíčka, vysoce kvalitní maso, avokáda, nebo kokosový olej.

4. Geneticky modifikované potraviny GMO

Vyhněte se geneticky modifikované stravě, jelikož se pěstují za pomocí herbicidů, jako je Roundup (glykofosfáty) a jsou velice karcinogenní. Tým francouzských badatelů, kteří ve velké míře studovali Roundup, včetně jeho toxicity pro lidské buňky, potvrdili jeho karcinogenní účinky pro lidské tělo.

5. Živočišné omega 3 mastné kyseliny

Normalizujte si poměr příjmu omega 3 a omega 6 mastných kyselin konzumací kvalitního oleje z mořských plodů a omezením příjmu zpracovaných rostlinných a rafinovaných olejů.

6. Přírodní probiotika

Optimalizaci vaši střevní mikroflóry snížíte počet zánětů a posílíte tím svůj imunitní systém.Výzkumníci zjistili, že některé druhy rakoviny spouštějí chronický zánětlivý proces, na kterém závisí jejich další růst. Dále se domnívají, že odstraněním těchto zánětlivých procesů můžeme zpomalit progresi rakovinného onemocnění a zlepšit odezvu na chemoterapii. Přidáním přírodně kvašeného jídla k dennímu jídelníčku můžeme rakovině také předejít a nebo urychlit její léčení.

Můžete si vždy ke své stravě přidat vysoce kvalitní probiotické doplňky, ale přírodně kvašené potraviny fungují nejlépe.

7. Cvičení

Cvičení snižuje v těle hladinu inzulínu, čímž vytváří prostředí s nízkou koncentrací cukru, které odrazuje rakovinné buňky v růstu a šíření. V 3měsíční studii bylo zjištěno, že cvičení pozměnilo buňky imunitního systému na silnější v boji proti rakovině u lidí, kteří prošli chemoterapií.

Výzkumníci a různé organizace stále více doporučují pravidelné cvičení, jako prioritu v prevenci a léčbě proti rakovině.

8. Vitamin D

Existuje vědecká studie, že můžete snížit riziko rakoviny o více než polovinu, optimalizací vaší hladiny vitamínu D, přiměřeným vystavováním slunečnímu záření. Vaše hladina by měla být stabilně na 50-70 ng/ml, ale jestliže se proti rakovině léčíte, mělo by to být 80-90 ng/ml.

Jestliže užíváte vitamín D v pilulkách a rakovinu máte, bylo by velmi rozumné vaši hladinu vitaminu D v krvi pravidelně sledovat, současně s hladinou vitamínu K2, jelikož jeho nedostatek způsobuje symptomy toxicity vitamínu D . Pokud chcete vědět více o vitamínu K2, D a vápníku.

9. Spánek

Ujistěte se, že máte dostatek regeneračního spánku. Málo spánku může narušovat produkci melatoninu, který je spojován se zvýšeným rizikem inzulínové rezistence a zvyšováním váhy, což zvyšuje riziko vzniku rakoviny.

10. Vystavování se toxinům

Snažte se snížit vystavení environmentálních toxinů, jako jsou pesticidy, herbicidy, domácí chemické čistící přípravky, syntetické osvěžovače vzduchu a toxické kosmetiky.

11. Vystavování se radiaci

Snažte se snížit vystavování radiace z mobilních telefonů, věží, wifi stanic, radiací jako jsou zubní rentgeny, CT snímky a mamografy.

12. Stres management

Stres z jakéhokoliv důvodu je největší přispěvatel vzniku nemocí. Dokonce CDC potvrdila, že 85 procent nemocí jsou vyvolány díky emocím. Začíná se prokazovat, že stres a nevyřešené problémy můžou být více důležitě, než fyzická stránka.

Co dělat, když už rakovinu mám

Bez pochyby je nejlepší strategie v boji proti rakovině kterou znám, vyhladovět rakovinné buňky a odpojit je od jejich zdroje výživy.Naštěstí rakovinné buňky nemají takovou metabolickou flexibilitu, jako vaše jiné zdravé buňky, které můžou energii čerpat ze spáleného tuku, nebo cukru. Dr. Otto Wartburg za toto odhalení dokonce dostal Nobelovu cenu před 75 lety, ale prakticky tuto informaci nikdy žáden onkolog nevyužil.

zdroj : articles.mercola.com

převzato:http://svobodnenoviny.eu/sokujici-pravda-proc-zdravotnictvi-nedovoli-lecit-rakovinu/

ZDROJ:

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/sokujici-odhaleni-proc-zdravotnictvi-nedovoli-lecit-rakovinu.html

 

VÍCE NA:

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/sokujici-odhaleni-proc-zdravotnictvi-nedovoli-lecit-rakovinu.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář