Jdi na obsah Jdi na menu

GRAVIOLA - PŘÍRODNÍ LÉK NA RAKOVINU

15. 5. 2016

Přírodní lék na rakovinu, která má podstatně větší efekt než chemoterapie, se jmenuje graviola.

 

V mnoha tropických regionech ho lidé mají rádi kvůli jeho delikátní chuti a silné aroma podobné jahodám, ananasu a citrusovým plodům jako citron nebo limetky. Toto tropické ovoce je však mnohem více než jen chutnou potravinou. Je známé také jako super potravina, která obsahuje přírodní látky 10 tisíc krát silnější v porovnání s chemoterapií při léčení mnoha typů rakovin.

 

Výzkum gravioly odhalil silné cytostatikum
Vědecká studie publikovaná v Journal of Natural Products (Žurnál přírodních výrobků) z roku 1996 zjistila zajímavou věc – graviola a obzvláště její jadérka obsahují cytostatické látku, která je doslova 10 tisíc krát silnější účinek, než běžně používané chemoterapeutikum Adriamycin. Na rozdíl od něj, ale i ostatních toxických chemoterapeutických léků graviola nepoškozuje zdravé buňky. Zaměřuje se výhradně jen na maligní buňky, které následně ničí.

 

 

Jak graviolu konzumují domorodci
Graviola je pokryta kůží s malými ostny a roste převážně v Amazonii deštném pralese. Je poměrně velká a může být konzumována celá. V Brazílii se graviola odedávna konzumuje ve formě čerstvého džusu, případně se smíchá s mlékem, následně zamrazí a konzumuje ve formě ledové dřeně.

Toto ovoce může být také vysušené a přeměněno na prášek pro distribuci v podobě doplňků stravy do chladnějších regionů, kde běžně v přírodě neroste.

 

Ačkoli domorodci předtím neměli vědu, která by léčebné účinky gravioly vědecky vysvětlovala, používali ji převážně na:

  • relaxaci
  • léčbu infekcí
  • odbourávání stresu
  • léčbě depresí
  • předcházení chronickým onemocněním
  • atd.

 

 

Onemocnění, na které se používá graviola v současnosti
Dnes se k léčbě rakoviny používá, jak samotné ovoce, tak i listy, stonky a kůra stromu. A dosahuje se s nimi mimořádný úspěch.

Kromě léčby rakoviny se graviola využívá i při léčbě:

  • širokého spektra mikrobiálních infekcí (tak bakterií i mykóz)
  • nákaz červy a jinými parazity
  • vysokého krevního tlaku
  • deprese, stresu a jiných nervových poruch

Výzkum ukazuje, že s pomocí extraktů z tohoto zázračného stromu lze dnes bezpečně útočit na rakovinu bez nežádoucích vedlejších účinků, chránit imunitní systém, vzdorovat infekcím a lépe se cítit během léčby.

To ostatně u pacientů vede ke zvýšenému množství energie, vitalitě a zlepšenému výhledu na život.

 

Uniklé data od výrobce léků dokazují úžasné účinky gravioly
Není vůbec překvapující, že farmaceutické firmy se snažili syntetizovat a následně patentovat látky, které se přirozeně vyskytují v graviole .

Uniklé informace z jedné nejmenované farmaceutické firmy odhalují , jak se tato firma snažila sedm let, během kterých utratila stovky milionů dolarů, replikovat protirakovinné látky a následně je prohlásit za svůj objev . Naštěstí tyto snahy nevyšly a díky informátorovi z vnitřku této firmy nyní o graviole známe pravdu.

Kromě uvedeného příkladu uniklých dat však máme o ní i množství dalších informací z jiných zdrojů . Například americký National Cancer Institute (Národní institut pro rakovinu) věděl už od 70. let minulého století , že listy a větve gravioly útočí a zabíjejí maligní rakovinné buňky . Také výzkum prováděný o mnoho let později na Katolické univerzitě v Jižní Koreji zjistil, že semena gravioly cíleně ničí buňky rakoviny plic a tlustého střeva.

 

 

Kde se dá graviola koupit ?
V Česku může být poměrně obtížné ji sehnat jako čerstvé ovoce . Můžete vyzkoušet některé obchody se zdravou výživou . Dostupná je například 100 % šťáva z gravioly v 0,5 litrovém balení. Také se dají sehnat graviolové koncentrované extrakty od Natural Medicaments , kde jedna tobolka obsahuje 50 mg koncentrát v poměru 1:10 , což odpovídá 500 mg účinné látky.

 

 

ZDROJ:

http://best-page.cz/prirodni-lek-na-rakovinu-ktery-ma-vetsi-efekt-nez-chemoterapie/

FOTO ZDROJ: WIKIPEDIE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář