Jdi na obsah Jdi na menu

CO S VAŠIM ZDRAVÍM DOKÁŽE RAŠELINA

25. 4. 2016

CO RAŠELINA DOKÁŽE?

Využívání rašeliny se pojí k historii i současnosti. V poslední době se pozornost zaměřila na vnitřní a vnější používání výtažků z rašeliny (humátů), které mají významný vliv na očistu organismu.

 

Umí si poradit s řadou mutagenů, jako jsou různé druhy záření, látky vznikající při spalování včetně kouření, chemikálie, léčiva, některé nebezpečné viry (tzv. onkoviry)... Humáty na sebe vážou těžké kovy, toxiny, látky organického i anorganického původu, které bez rizika pro organismus vyloučí z těla ven.

 

Ochraňují především střeva a brání průniku škodlivin do krevního oběhu. Mají výrazné antioxidační schopnosti, donutí “vyhasnout” volné radikály. Dosavadní výsledky výzkumu prokazují vhodnost a potřebnost využití vlastností huminových látek. Huminové látky patří mezi silné imunomodulátory se širokým ochranným efektem.

 

Z pohledu biomedicíny tyto látky:

  • pomáhají při zánětech a bolestivých stavech
  • detoxikují organismus
  • brání růstu některých mikroorganismů, jako je Streptococcus, Staphylococcus, Enterococcus, Candida albicans atd.
  • působí protinádorově, zpomalují rozvoj některých typů nádorů, mají vliv na mnohočetné dělení některých skupin buněk
  • stimulují aktivitu bílých krvinek
  • mají preventivní účinek u kardiovaskulárních chorob
  • příznivě působí na pohybový aparát, pomáhají při degenerativním onemocnění kloubů
  • vytvářejí ochranu proti záření

 

CENNÉ účinky

Díky jejich působení lze humáty s úspěchem použít u žaludečních a dvanáctníkových vředů, i při dalších zánětlivých onemocněních trávicí soustavy. Regenerují játra po infekčním či toxickém poškození. Pomáhají při opakujících se infekcích herpes virem, uplatňují se u kožních chorob. Zpomalují rozvoj některých typů rakoviny, snižují hustotu krve, napomáhají rozpouštění trombů, hematomů, snižují riziko srůstů. Efektivní jsou při řešení ženských potíží hormonálního charakteru, je známý pozitivní vliv při onemocnění pohybového aparátu, u artróz a degenerace kloubů.

 

Neexistuje snad dokonalejší přírodní látka s tak širokým ochranným efektem, jako jsou humáty.

 

 

Harmonii těla i duše potřebuje každý, a proto využijme těchto úžasných produktů k detoxikaci, regeneraci, odpočinku a omlazení, buďme díky nim zdraví, krásní a radostní.Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/nad-humaty-neni.htm#ixzz45UUon1Lm

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář