Jdi na obsah Jdi na menu

VAKCÍNY VYROBENÉ Z BUŇEK POTRACENÝCH PLODŮ

11. 1. 2012

I tohle je očkovací realita, s kterou Vás bohužel obvykle lékař neseznámí, přestože tato informace v příbalovém letáku vakcín je.. a nebo by jste nechali dobrovolně aplikovat přímo do krve svému (někdy sotva pár týdnu starému) dítěti látky kultivované na kmenových buňkách potracených plodů?Právě tyto vakcíny s obsahem DNA člověka bývají nejčastěji zdrojem komplikací.. Já své dítě chráním před nemocemi tím, že neočkuji, a jak jste na tom vy? Andy

 

Naštěstí pro svět (naneštěstí v ČR - zde zásady etiky zatím zůstávají v pozadí oproti hutnému lobbingu farmaceut.firem) se začínají objevovat státní organizace odmítající takovéto produkty firem.

Sound Choice Pharmaceutical Institute (SCPI) se sídlem v Seattle tvrdí, že v současnosti je jediným neziskovým bioetickým výzkumným ústavem, jenž odmítá užití jakékoli morálně nepřípustné metody v kterémkoli kroku procesu výzkumu.

SCPI založila dr. Theresa Deisher, jež se zabývala dospělými kmenovými buňkami. Ústav se věnuje vědeckému výzkumu a vzdělávání podporujícímu bezpečné, morální a pro-life lékařství a terapii.
DNA, Zkoumá též zdravotní důsledky užití DNA z buněk lidských potracených plodů. Asi devadesáti procentům dětí, které byly v USA v posledních 10 létech očkovány, byly s velkou pravděpodobností vpíchnuty látky s DNA potracených plodů. Podle dr. Deisher jsou důkazy, že DNA kontaminanty z plodů mohou vést k závažným zdravotním důsledkům a mohou přispívat k nárůstu leukémie u dětí, autismu a dalším autoimunitním onemocněním. Dokonce Federální agentura pro léčiva (FDA) připustila, že vakcíny, obsahující kontaminovanou DNA z potracených plodů, představují nebezpečí. Dr. Deisher uvádí, že zůstává otevřenou otázkou, jak moc je to nebezpečné, ale považovala by za nezodpovědné to nezkoumat.

SCPI nabízí také certifikaci, potvrzující, že produkty společnosti, která o ni žádá, nebyly vyvíjeny nebo kontaminovány materiálem získaným z potracených plodů. Podrobnosti o tom a o výzkumu SCPI lze nalézt na jeho stránkách www.soundchoice.org .

Etickou problematikou vakcinace se zabývá také organizace Children of God for Life. Na její stránce cogforlife.org/catholicgui… - příručka pro katolické rodiče, která obsahuje přehled vakcín, jejich posouzení z hlediska užití buněk z potracených plodů a morální hodnocení přípustnosti užití takového očkování.

9.11.2011, lifesitenews.com

zdroj:http://www.fatym.com/view.php?nazevclanku=vakciny-vyrobene-s-uzitim-bunek-z-potracenych-plodu-mohou-vest-k-zavaznym-zdravotnim-dusledkum&cisloclanku=2011110049

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář