Jdi na obsah Jdi na menu

DESET ZÁSADNÍCH OTÁZEK OHLEDNĚ VAKCINACE

31. 3. 2011
Mytologie o vakcinaci zůstává rozšířená jak v západní medicíně, tak ve sdělovacích prostředcích. Zastánci očkování vehementně tvrdí, že je aplikace vakcín „vědecky odůvodněná“, ukázalo se o nich, že jsou „efektivní“ a jsou „dokonale bezpečné“.

Skutečně? Kde jsou ony vědecké důkazy? Jak vychází najevo, žádné neexistují. Vakcíny  (včetně vakcíny proti prasečí chřipce) jsou založeny výlučně na vakcinační mytologii, která předpokládá, že všechny vakcíny fungují a o žádných vakcínách nelze z vědeckého hlediska pochybovat. Kdokoli, kdo se odváží pochybovat o bezpečnosti nebo účinností vakcín, je vzápětí označen za nebezpečného pro veřejné zdraví a odsunut na okraj vědecké společnosti.

Následuje deset otázek, na které vakcínu prosazující lékaři a zdravotní autority rezolutně odmítají odpovědět:

1) Kde jsou namátkové, dvojitě slepé, vakcínu a placebo srovnávající studie, dokazující, že jsou protichřipkové vakcíny bezpečné a účinné?

Odpověď: Žádné neexistují.

2) Kde jsou v tom případě „vědecké důkazy“ podporující myšlenku, že protichřipkové vakcíny vůbec účinkují?

Odpověď: kromě „kohortních studií“ žádné neexistují. A kohortní studie byly veskrze odhaleny. Vědecky řečeno, neexistuje ani střípek poctivých důkazů, že by vakcíny proti chřipce vůbec fungovaly.

3) Jak může být metylrtuť (Thimerosal, konzervant používaný ve vakcínách) vstřikována jako bezpečná látka do lidského těla, když je rtuť extrémně nebezpečný toxický těžký kov?

Odpověď: Vůbec není bezpečná. Metylrtuť je jed. Společně s dalšími přídatnými látkami ve vakcínách objasňuje skutečnost, proč trpí tolik lidí po aplikaci vakcín autismem nebo vedlejšími neurologickými negativními účinky.

4) Proč zprávy zamlčují údaje o dětech a dospělých trpících neurologickými poruchami, otoky mozku, záchvaty, ba dokonce o případech úmrtí objevujících se po aplikaci vakcín proti chřipce nebo HPV?

Odpověď: Protože vakcíny jsou nebezpečné. Výrobci vakcín všechny takové údaje rutinně vypouštějí – bez ohledu na to, kolik jich je hlášeno – jako „náhodné“.

5) Proč lékaři nedoporučují jako ochranu proti chřipce vitamín D, zvlášť když vitamín D aktivuje imunitní odpověď organismu mnohem lépe než vakcína?

Odpověď: Protože vitamín D nelze patentovat a prodávat jako „léčivo“. Můžete jej svému organismu dodat sami. Pokud chcete více vitamínu D, dokonce k tomu ani nepotřebujete doktora, a lékaři neradi doporučují věci, kvůli kterým je nepotřebujete.

6) Pokud by lidské bytosti potřebovaly ke svému přežití vakcíny, jak je možné, že lidé vůbec přežili od pravěku až doposud?

Odpověď: Lidský genetický kód je již nastaven na to, aby vás automaticky chránil proti vetřeleckým mikroorganismům (pokud máte dostatek vitamínu D).

7) Pokud protichřipková vakcína nabízí ochranu proti chřipce, proč jsou lidé, kteří se nakazí chřipkou, často titíž, co jsou proti chřipce očkovaní?

Odpověď: Protože ti, kdo jsou nejvíce náchylní vůči chřipce, jsou titíž lidé, kteří mají slabou adaptabilní odpověď na vakcíny, a jejich organismus si nevybuduje protilátky. Jinými slovy, protichřipkové vakcíny „fungují“ jenom u lidí, kteří je nepotřebují. (A mimochodem, dokonce ani vytvoření protilátek neznamená skutečnou ochranu před chřipkou.)

8) Pokud vakcína proti chřipce skutečně funguje, proč nedošlo k žádnému výraznému nárůstu úmrtí způsobených chřipkou v roce 2004, kdy byl nedostatek protichřipkových vakcín a celkový počet očkovaných poklesl oproti minulým letům o 40 %?

Odpověď: Počet úmrtí nevzrostl. Vakcinace by mohla poklesnout na nulu procent a stále byste nezaznamenali žádnou změnu v počtu lidí umírajících na chřipku. To proto, že vakcíny proti chřipce jednoduše nefungují.

9) Jak mohou protichřipkové vakcíny snižovat úmrtnost o 50% (jak se tvrdí), když pouze 10% úmrtí v období zimy souvisí s chřipkou?

Odpověď: Nemohou. Ona padesátiprocentní statistika je příkladem podvodného medicínského marketingu. Pokud mám v místnosti 100 lidí, vezmu 50 nejzdravějších lidí a dám jim lízátko. Potom nemohu vědecky tvrdit, že „lízátka dělají lidi zdravými“. Což je v podstatě stejná logika jako zmíněné tvrzení o „50 procentním snížení úmrtnosti“ na chřipku díky vakcínám.

10) Pokud vakcíny proti chřipce tak dobře fungují, proč se výrobci léků a zdravotní autority tolik zdráhají podrobit je nahodilým, dvojitě slepým studiím porovnávajícím je s placebem?

Odpověď: Třebaže tvrdí, že takové studie by byly „neetické“, co je neetičtějšího než každý rok stále dál očkovat stovky milionů lidí zcela zbytečnými, škodlivými vakcínami, jejíž účinnost není podpořena jediným poctivým důkazem?

Vakcinační voodoo?

Výroba vakcín je o penězích, ne o skutečném nabízení imuntní ochrany proti chřipce. Zda lidé dostanou chřipku či nikoli je pro farmaceutické společnosti, kterým jde v podstatě jen o zisky, nepodstatné. Nejvíc jim záleží na tom, aby se lidé dál nechávali proti chřipce očkovat, a k tomu, aby se to dělo, je třeba prosazovat vakcinační mytologii, která dnes zamořuje myšlení lékařů a zdravotnických autorit.

Byly doby, kdy všichni „dobří“ lékaři věřili na pouštění žilou. Mysleli si, že nemoci způsobují zlí duchové, a vypouštění pint krve z pacienta mělo člověka od zlých duchů očistit a urychlit hojení. Jakýkoli lékař, který pochyboval o vědecké správnosti pouštění žilou, byl označen za „odpůrce“. Všichni „dobří“ doktoři říkali: „My víme, že pouštění žilou funguje, takže nepotřebujeme žádnou vědu, která by tuto skutečnost podpořila.“

Dnes slyšíte v podstatě stejnou věc o vakcínách. „My víme, že účinkují,“ tvrdí lékaři, „takže nepotřebujeme žádné vědecké důkazy, které by to potvrzovaly.“ Kdokoli, kdo pochybuje o bezpečnosti protichřipkových vakcín (nebo vakcín proti H1V1) je označen za „odpůrce“. Kdokoli, kdo vyžaduje solidní vědecké důkazy podporující účinnost vakcín, je nazýván potížistou. Oni žádný důkaz nepotřebují. Vědí, že vakcíny účinkují.

Pokud je tomu tak, proč se vůbec namáhat s tím, že je budeme nazývat léčivem? Proč jim rovnou neříkat VOODOO? Proč neprovázet očkování máváním kouzelné hůlky a zaříkáváním? Možná by lékaři měli říkat svým pacientům, aby před aplikací vakcíny „drželi palce“, protože tak bude vakcína „lépe účinkovat“?

Vážně. Všechno, co lékaři označují za „šarlatánství“, ať už to souvisí s homeopatií, bylinami nebo energetickou medicínou, nyní dělají lékaři sami, když přijde na vakcíny. Praktikují stejné „šarlatánství“, z něhož obviňují jiné.

To mne přivádí k důležitému poznatku o moderní medicíně: MOJE šarlatánství je v pořádku, ale VAŠE šarlatánství není!

Takový je přístup lékařů a zdravotnických autorit prosazujících očkování. Pokud je toto šarlatánství široce podporováno zdravotnickými masami, pak k čertu s nějakými vědeckými důkazy.

Aby bylo šarlatánství akceptováno, potřebuje pouze dobrou společnost, nikoli dobrou vědu.

Proč je přírodní medicína podstatně bezpečnější?

Zastánci vakcinace by mohli samozřejmě namítnout, nu, jenže vy nemáte ani žádné důkazy podporující účinnost vašich protivirově působících bylin nebo vašich medicínských čajů nebo vitamínu D. Jenže tím, že to říkají, jim uniká podstata: Potraviny, byliny a doplňky jsou všechno přírodní, biokompatibilní léčivé prostředky, které jsou součástí lidských zkušeností po celou dobu, co člověk obývá tuto planetu. Na druhé straně chemická injekce ostrou jehlou, která probodává kůži, je extrémně intervenční. Je nepřirozená a v mnoha ohledech velmi radikální. Jako taková si vyžaduje mnohem spolehlivější vědecké důkazy než něco, s čím se lidské bytosti vyvíjejí odnepaměti.

Potraviny, byliny a přírodní prostředky jsou kolem nás po miliony let. Vakcíny existují necelou stovku let a rutinní očkování proti sezónní chřipce je opravdu tvrdě prosazováno pouze posledních necelých dvacet let. Neexistují žádné záznamy o jejich účinnosti. Nejsou přirozené, nejsou kompatibilní s lidskou biologií, a obsahují mimořádně toxickou substanci, která zjevně nepatří do lidského těla.

Vycházeje z těchto extrémů, tíže důkazů podporujících jak bezpečnost, tak účinnost padá na ty, kdo je obhajují. A přesto až do dnešního dne nebyl žádný takový důkaz předložen… ba dokonce na něm nikdo nepracuje. Dokonce ani neexistuje plán, aby někdo potvrdil, zda protichřipkové vakcíny skutečně fungují. Jediným plánem je jednoduše dělat „obvyklý byznys“ a dál lidi očkovat, ať už to ve skutečnosti účinkuje nebo ne.

Jehly k aplikaci vakcín by byly mnohem poctivější, kdyby se vyráběly ve tvaru otazníků.
 Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/deset-otazek-o-protichripkovych-vakcinach-na-ktere-odmitaji-lekari-a-zdravotni-autority-odpovedet.htm#ixzz1IS7iHla4

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář