Jdi na obsah Jdi na menu

ONLINE PORADNA

Ing. Andrea Kindermann

Specialista na zdravotní prevenci a výživu

PRIVÁTNÍ PRAXE

2019-03-04.jpg

 

Chce už konečně vyřešit své chronické zažívací problémy za pomoci změny svého  životního stylu, ale stále nevíte kde začít či jak na to?

Konzultace jsou poskytovány za přímou platbu. Nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Všechny informace získané v průběhu setkávání jsou důvěrné, nestávají se součástí zdravotnické dokumentace a nejsou poskytovány zdravotní pojišťovně ani jiné osobě nebo instituci.

Na základě emailové poptávky odesílám dotazník týkající se zdravotního stavu, léků které bere apod, co Vás trápí, případně formulář pro zápis jídla a Vašeho pohybu (při zájmu o výživové poradenství).

 

Při 1.online konzultaci si společně upřesníme kde jste a kam se chcete posunout. Přestavíme si návrh, spolupráce, cíle na 12 týdnů a cenovou kalkulaci.

Pravidelné online schůzky standardně 1x za měsíc, lze i 2x do měsíce.

 

Ceník:

Individuální konzultace standardní délka 60 minut: 700 Kč

Prodloužená délka konzultace (90minut): 900 Kč                                                                

Snížená cena (studenti denního studia, samoživitelé, rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, pobírající starobního či úplného invalidního důchodu):

standardní délka 60 minut: 600 Kč

prodloužená délka (90 minut): 800 Kč

 

Ozvěte se mi (aktuálně pouze přes emailem) a můžeme společně nalézt řešení Vašich zdravotních problémů.

 

Nabízím nejen zdravotně preventivní konzultace a výživové poradenství, ale také informativní rozbor Vašeho krevního tlaku, glykémie (hladinu cukru) a krevního obrazu.

K tomu je zapotřebí poskytnutí předem kopie Vašich laboratorních výsledků z Vaší zdravotní karty a nebo si nechat udělat testování v laboratoři jako samoplátce. 

 

Při své praxi v lékárně jsem denně konzultovala zdravotní problémy se stovkami pacientů. Mám znalosti z oblasti fyziologie těla, ale především v oblasti preventivní medicíny. Jsem ochotna pomoci lidem, kteří mají opravdový zájem a chuť zlepšit si své zdraví.

 

ONLINE KONZULTACE A PORADENSTVÍ

 OD ÚNORA 2021 

přes Skypu nebo WhatsApp,

a to vždy na základě potvrzené emailové objednávky

 

digi-smartphone-2471543_960_720.jpg

 

andrea.kindermann@email.cz

 

Jsem Vám k dispozici ONLINE vždy v PÁ 8:00-12:00 hodin

 

Jsem registrovaný zdravotník u Ministerstva zdravotnictví pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu pod č.: 019-0152-5516 a také držitelem Certifikátu pro výživové poradenství a Regenerační péči.

V roce 2019 jsem složila vysokoškolskou zkoušku z Anatomie a fyziologie člověka, u Dr. Miroslava Orla, a to s výborným výsledkem tedy za A.

 

Děkuji za Vaši důvěru.

 

Ing. Andrea Kindermann

IČO: 69407312

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář