Jdi na obsah Jdi na menu

ONLINE PORADNA

Ing. Andrea Kindermann,

Specialista na zdravotní prevenci a výživu
Alternativní zdravotník

PRIVÁTNÍ PRAXE

2019-03-04.jpg

 

 

Potřebujete řešit problémy v oblasti CHRONICKÝCH METABOLICKÝCH ONEMOCNĚNÍ? Máte nadváhu, potíže se závislostí na jídle, či jiné tělesné problémy související s Vaším metabolismem, které negativně ovlivňují Váš život?

 

Chce už konečně vyřešit své chronické zažívací problémy za pomoci změny svého  životního stylu, ale stále nevíte kde začít či jak na to?

 

Ozvěte se mi (aktuálně pouze přes emailem) a můžeme společně nalézt řešení Vašich zdravotních problémů.

 

Nabízím nejen zdravotně preventivní konzultace a výživové poradenství, ale také informativní rozbor Vašeho krevního tlaku, glykémie (hladinu cukru) a krevního obrazu.

K tomu je zapotřebí poskytnutí kopie Vašich laboratorních výsledků z Vaší zdravotní karty a nebo si nechat udělat testování v laboratoři jako samoplátce. 

 

Pro Vaši informaci, při své praxi v lékárně jsem denně konzultovala zdravotní problémy se stovkami pacientů. Mám znalosti z oblasti fyziologie těla, ale především v oblasti preventivní medicíny. Jsem ochotna pomoci lidem, kteří mají opravdový zájem a chuť zlepšit si své zdraví.

 

ONLINE KONZULTACE OD LEDNA 2021 

je po dohodě možná přes Skypu nebo WhatsApp,

a to vždy na základě potvrzené emailové objednávky na emailu

 

 

digi-smartphone-2471543_960_720.jpg

 

andrea.kindermann@email.cz

 

Jsem Vám k dispozici ONLINE vždy v PÁ 8:00-12:00 hodin

 

 

Jsem registrovaný zdravotník u Ministerstva zdravotnictví pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu pod č.: 019-0152-5516 a také držitelem Certifikátu pro výživové poradenství a Regenerační péči.

V roce 2019 jsem složila vysokoškolskou zkoušku z Anatomie a fyziologie člověka, u Dr. Miroslava Orla, a to s výborným výsledkem tedy za A.

 

Děkuji za Vaši důvěru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář