Jdi na obsah Jdi na menu

5.POZNÁNÍ: TRVANLIVOST SPOJENÍ

1. 2. 2010

Prožíváním vnitřního spojení s božskou (vesmírnou) energií vede z nejistoty, rozpouští násilí. Pocity optimismu – živosti – lásky jsou měřítkem tohoto napojení, jeho skutečnosti. Nejsou-li přítomny, pak jen předstíráme.

 

Stále více lidí bude  prožívat transcendentní stavy –neobyčejné stavy vědomí – jedno ze základních instinktů člověka.Nikoli skrz ovládání, ale skrz intuici se spojíme s univerzálním zdrojem. Oddanost je klíčem, který otevře dveře k univerzálnímu sjednocení. Je nutné vzdát se kontroly a přijmout cokoli co přijde.

 

Zkušenost extázických stavů či vrcholové sportu.

Právě pocity vznášení se a opuštění vlastního těla jsou běžnou součástí mystické zkušenosti i vrcholné atletiky.

Mystická zkušenost nás zbavuje potřeby něco ovládat, jednota těla, ducha  a mysli spočívá v odevzdanosti –dochází k probuzení životní páteřní energie – kundalíni.

Právě skrz zkoumání vlastního vědomí (meditace, regrese) objasňování těchto zážitků.

 

Mnoho lidí se ptá: „jak mám najít své životní poslání? Jak mohu prospět světu? (často se na to lidé dívají z hlediska výběru povolání), přitom nejlépe můžeme pomoci planetě tím, že budeme  pracovat na svém duchovním vývoji a vědomí. Také trávit čas na posvátných místech a obklopovat se energii nám může ujasnit naše životní poslání.

 

Páté poznání je zážitkem vnitřního spojení s božskou energií.. cítíme se lehčí, vnímáme intenzivněji barvy, pachy, chutě, zvuky a krásu, máme pocit jednoty a úplného bezpečí a především prožíváme stav vědomí = lásky.

zpracovala Andy

dle knihy Celestýnské proroctví

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář