Jdi na obsah Jdi na menu

NEJSILNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKUM

13. 4. 2016

Zde mám pro vás recept na nejsilnější přírodní antibiotikum. Recept je ze středověku. Jedná se o silné čistící antibiotikum, které ničí Gram pozitivní i Gram negativní bakterie. Přípravek má též mimořádně silný antivirový a protiplísňový účinek, zlepšuje krevní a lymfatický oběh v celém těle. Je to přípravek na rostlinné bázi. Pomáhá při léčbě všech možných virových, bakteriálních, parazitárních, houbových onemocnění a různých infekcí. Tímto přípravkem se v milosti dokonce léčil prý i mor!

 

 

Tento přípravek může vyléčit chronické příznaky a nemoci. Podporuje celý krevní oběh, čistí krev, posiluje imunitní systém atd. Působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Síla je v silné kombinaci vysoce přírodních a surovin.

 

 

Recept na nejsilnější přírodní antibiotikum

Vůně je mimořádně silná, proto může dráždit dutiny. Připravujte ve větrané místnosti. Je též vhodné použití ochranných rukavicí.

Složení:

  • 700 ml jablečného octa (nejlépe bio)
  • ¼ šálku jemně nasekaného česneku
  • ¼ šálku jemně nasekané cibule
  • 2 čerstvé chilli papričky (hodně pálivé)
  • ¼ šálku strouhaného zázvoru
  • 2 polévkové lžíce strouhaného křenu
  • 2 polévkové lžíce práškové kurkumy, nebo 2 kusy kurkumu kořen

Příprava:

Vše smíchejte v misce (kromě octa). Promíchanou směs dejte do zavařovací sklenice. Zalijte jablečným octem. 2/3 sklenice by měla být naplněna suchými přísadami a zbytek je vyplněn octem. Sklenice uzavřete a protřepejte. Skladujte na chladném a suchém místě po dobu 2 týdnů. Několikrát denně je protřepejte. Vyčkejte 14 dní, poté směs promačkejte a přeceďte kapalinu přes jemné plastové sítko (můžete ho podložit gázou). Máte připraveno k použití extra silné přírodní antibiotikum. Skladovat můžete i mimo chladničku.

Dávkování:

Chuť je extra silná a pálivá! Nepoužívejte ředěné vodou, to snižuje účinek přípravku. Přípravek v malých dávkách je bezpečný i pro těhotné ženy a děti, protože obsažené složky jsou na přírodní bázi a neobsahují toxiny.

Zmírnění pocitu pálení snížíte plátkem pomeranče, citronu či limetky. Nejprve konzumujte sérum (vykloktejte a spolkněte), poté ovoce.

Posílení imunitního systému a k boji proti nachlazení – 1 polévková lžíce/den. Následně zvyšujte každý den množství léku, dokud nedosáhnete dávky jedné malé skleničky (likérová) denně.

Závažnější nemoci a infekci (boreliźa apod.), užívejte 1 polévkovou lžíci 5-6 x denně.

 

Obsažené složky

Česnek – silné přírodní antibiotikum, které v lidském těle likviduje miliony  bakterií a virů. Česnek významně podporuje a zvyšuje úroveň zdravých bakterií. Jedná se o extra silné antimykotikum, dokáže zničit jakýkoliv antigen, patogen a škodlivé choroboplodné mikroorganismy.

Cibule – je na tom podobně jako česnek, ale má mírnější vliv.

Křen – je to zdravá bylina, která je prospěšná zdraví dutin a plic. Otevírá kanály dutin a zvyšuje krevní oběh.

Zázvor – bylina, která má silné protizánětlivé účinky,  zároveň je silným stimulatem krevního oběhu.

Chili papričky – nejsilnějším stimulátorem krevního oběhu.

Kurkuma – koření, které likviduje infekce a snižuje záněty. Blokuje vznik rakoviny a zabraňuje demenci. Kurkuma je vhodná pro lidi, které trápí bolesti kloubů.

Jablečný ocet -  vyrábí se z čerstvých a zralých jablek, které jsou později fermentované a procházejí přísně kontrolovaným procesem výroby. Obsahuje pektin – vláknina, která snižuje cholesterol a reguluje krevní tlak.  Je dobrý pro lidi, kteří chtějí zhubnout (rozkládá tuk). Jablečný ocet je užitečný při léčbě stavů: zácpa, vysoký krevní tlak, bolest hlavy, artritida, bolest v očích, chronická únava, slabé kosti, trávicí potíže, vysoký cholesterol, průjem, ekzém, mírné otravy jídlem, ztráta vlasů, obezita atd.

Chraňte své zdraví pomocí přírodního antibiotika!

 

 

zdroj:

http://best-page.cz/nejsilnejsi-prirodni-antibiotikum/

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář