Jdi na obsah Jdi na menu

ŽIVOT V PŘELUDU

15. 9. 2018

Tak jsme se dočkali.. je tady víkend. Kdesi jsem četla: Choďte do práce, ožeňte se, mějte děti, chovejte se normálně, dívejte se na televizi, dodržujte zákony, spořte na důchod, a opakujte po mně: "JSEM SVOBODNÝÝÝ.“

 

Většina lidí dělá často to, co nechce, a naopak nedělá to, co dělat chce? Proč jsou lidé nešťastní, když ráno zazvoní budík, místo toho, aby se radovali, že začíná nový den, že budou světu užiteční?

 

Proč v evropském průzkumu řekla téměř polovina dotázaných, že jejich práce nemá smysl? Proč lidem pomáhá přežít pracovní týden jenom myšlenka na víkend, a už i děti ve škole se těší na zvonek, který oznámí, že je jejich dozorci vypustí na svobodu?

 

Nikdy jsem se nesmířila s pocitem, že jsem jenom otrok, co funguje od-do. A tak pořád něco vymýšlím.. Ano i já jsem chycená v síti systému, ale je jen na mne samotné jak s tím vším naložím.. budu jen spotřebitel a nebo tvůrce? Většina systémem chycených lidí jen konzumuje tvorbu jiných.

 

Osobně, když zrovna nepracuji, tak pořád něco tvořím.. píšu, fotím, pomáhám, sdílím a nebo se něco nového učím. Den, kdy nejsem užitečná resp. nějak prospěšná, je pro mne promarněným dnem.. protože to jediné, co pro mne má hodnotu, je dobrý pocit můj i těch druhých. A tak všem lidem, které v tom Matrixu potkávám, ze srdce děkuji.

Krásný víkend, přátelé, vám přeje Andy, www.superimunita.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář