Jdi na obsah Jdi na menu

VŠECHNO KOLEM NÁS ŘÍDÍ JEDEN ZÁSADNÍ VESMÍRNÝ ZÁKON

13. 9. 2020
Na tomhle světě platí jeden veledůležitý vesmírný zákon. Bohužel na něj většina městských lidí zapomíná.. vlastně je to svým způsobem pochopitelné, když žijeme životem naprosto odtrženým od přírody a tedy od naší skutečné podstaty.
Je to zákon příčiny a důsledku. Co zaseješ, to také sklidíš.
Každý zemědělec ví, že když zaseje kukuřicí tak mu nevyrostou brambory. Když zaseje hrách tak mu nevyrostou okurky. A když to pole nechá ležet ladem, vyrostou mu tam maximálně bodláky a nemůže čekat, že bude sklízet pšenici.
A stejně tak je to s našemi nemocemi.. jsou důsledkem toho, co jsme zaseli. Co se týče zdraví, tak i my sklízíme svou vlastní úrodu. Nic víc.Nic míň.
A pak jsou mezi námi tací, kteří obviňují osud, Boha a nevím koho z toho, co to vůbec dostali za nemoc??? Co jim to tam na tom políčku nečekaně vyrostlo? Kdo však zasel taková semínka? Co jsme se svým polem dosud dělali?
I proto je naprosto zásadní vzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. A už vůbec nikomu nedovolme, aby rozhodoval o našem největším bohatství (o našem zdraví) a zaséval tak cokoli za nás.
Já osobně jsem na své už téměř 30leté odborné zdravotní cestě životem zjistila jednu zásadní skutečnost. A totiž, že my nepotřebujeme více léků, my potřebujeme více moudrosti respektive více důležitých informací.
I proto už více jak 15 let zveřejňuji na svém blogu skutečnosti, které pomáhají tomu nejcennějšímu co máme. Ať jste hlavně zdraví!
Krásné babí léto přeje všem Andy, autorka, která sdílí revoluční pohledy na naše zdraví.
Na facebooku mne najdete zde: https://www.facebook.com/kindermann.andrea/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář