Jdi na obsah Jdi na menu

ÚŽAS NAD FUNGOVÁNÍM LIDSKÉHO TĚLA

20. 2. 2021
Vždycky, když si uvědomím všechny ty zázraky související s fungováním našeho lidského těla, žasnu a v duchu síle přírody (mocnému tvůrci) pokorně děkuji.
Vděčnost za náš život je na místě v každém okamžiku, který je nám tady na tom světě dopřáván. Jsem tak ráda, že mi byla kdysi (1991) dána příležitost i možnosti nahlédnout profesionálně pod pokličku fungování naší tělesné schránky, naši fyzické podstaty.
Uvnitř každého z nás totiž pracuje miliony buněk, které jsou složitě propojeny a reagují na vše, co se v nás i okolo nás děje. A to aniž bychom to vůbec kdy vědomě řídili.
Tím jak to v člověku funguje, jak mu můžu podat pomocnou ruku, když jeho tělo potřebuje podpořit a nebo především chránit, se zabývám letos už neuvěřitelným třicátým rokem. (Od vstupu na zdrávku, pres x-roků v lékárně až po publikováním o prevenci a podpoře zdraví na mém osobním blogu, kterému se věnuji již přes 16 let.)
Bez vděčností a úžasu v zázraky fungování všech našich fyziologických systémů, to bohužel člověka často zbytečně a až příliš často svádí k barbarskému zacházení s tím nejcennějším, co tady na tom světě má. Se svým zdravím.
Děkuji vám přátelé, za důvěru, za podporu i mnoha povzbuzení, které mi na této nelehké cestě opravdové, funkční, ochrany a prevence zdraví člověka, dáváte. To všechno co jsem kdy vytvořila, by nevzniklo, bez vaší přízně a také bez ochranné ruky tvůrce našeho světa.
Ať jste, krásné dušičky, také tak zdravé a v pohodě na svojí cestě za poznáním podstaty i smyslu života.
Krásný víkend přeje všem Andy, specialista na prevenci nemocí a výživu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář