Jdi na obsah Jdi na menu

UVNITŘ MÉHO SRDCE SE SLUNÍ DIVOKÁ ŠELMA

14. 3. 2022
Ano, nejsem žádná ovečka. Ano, uvnitř mého srdce se ve skutečnosti sluní divoká šelma, která miluje energii lásky, a která umí ostře zaútočit, když ji někdo udělá to, co se jí vůbec nelíbí. Ano, také si konečně užívám pocit být svá i tímhle způsobem. Dovoluji si totiž bez rozpaků býti lidsky přirozená. Nemusím hrát falešné hry, abych něco od druhých získala. Žít v pravdě je luxus!
 
Není totiž nad to si uvědomit, že to co dává úsměv naším rtům, dává našemu srdci opravdový život. Opravdovost totiž nepocítíš ve lži. Proto není třeba ztrácet jedinečný čas svého života tam, kde si s vámi někdo jen hraje..
 
Díky své současné, osvobozující proměně a odvaze neskrývat svou vnitřní podstatu už o sobě tolik nepochybuji. Už dokonce daleko víc věřím sama sobě spíš než druhým. A také už vím, jaké to je se skrz bolest stát vnitřně krásnější bytostí, která zná svoji jedinečnou hodnotu. Naše skutečná podstata a energie duše se totiž stejně nakonec vždycky promítne i navenek.
 
Mých prvních pár týdnů roku 2022 mi otevřelo nejen oči, ale především mi daly neskutečnou odvahu a vnitřní sílu jít dál svým životem i za cenu ztráty jisté iluze.. Boží zkušenost.
 
Díky své současné vnitřní transformaci si jsem navíc jistá, že už nikdy nebudu jako dřív. A to je dobře. Protože tohle je opravdový život. Můj život.
Pozdravy všem stejně odvážným duším, které se nebojí odkrýt karty, ukázat svou pravou tvář a být v tom divnosvětě sám za sebe.
Krásné dny i vám přátelé přeje ze srdce Rea, na osudové cestě spojení s Vesmírem.. v sobě.
 
Na facebooku mne najdete zde: https://www.facebook.com/kindermann.andrea/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář