Jdi na obsah Jdi na menu

TVOJE IMUNITA JE TVŮJ NEJLEPŠÍ LÉKAŘ

18. 8. 2020
TVOJE IMUNITA JE TVŮJ NEJLEPŠÍ LÉKAŘ.. i tohle je dimenze mého života, ano jsem knihomol. Ano, trávím mraky volného času nad studiem věcí, které tvoří a ovlivňují naše zdraví.
Protože naše zdraví, životní rovnováha i délka života souvisí s tím, jak funguje naše obranyschopnost, náš imunitní systém. Málokdo svým životním stylem přirozené obranyschopnosti pomáhá, obvykle jí hážeme klacky pod nohy. Armáda buněk naší obrany stojí na stráži a stará se, aby do nás nevnikly škodlivé mikroorganismy ani cizorodé látky.
Silný imunitní systém znamená zdraví a vitalitu, protože nás chrání před infekcemi a také před rakovinnovými buňkami.
I o tom je tahle kniha doktora Freje. A právě téhle stránce lidské existence se věnuji už neskutečných 29 let (od svého prvního, studijního kroku na zdrávce).
A díky praktické realizaci všech svých odborných znalostí to mimo jiné vedlo k tomu, co jsem si vždycky přála a co bylo mou nejvyšší hodnotou. Já i má 10 letá dcerka jsme zdravé jako řípa.(Od svého narození do teď brala pouze jednou v životě léky na předpis, antibiotika, a to po našem návratu z Afriky.) U dnešních dětí něco naprosto mimořádného. No a přesto je to možné. Jen to chtělo přemýšlet a imunitě pomáhat, né ji ničit.
Pokud chcete vědět více o mé alternativní cestě životem, sledujte můj blog www.superimunita.cz, tam se všechno podstatné dozvíte (mmj. nově i o mé certifikaci na lymfodrenáže).
Přeji všem překrásnou neděli a my razíme ven, do přírody, za přáteli. Ať jste zdraví, ať jste v pohodě.
Prima dny přeje všem Andy, specialista na lepší zdraví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář