Jdi na obsah Jdi na menu

TŘI KOUZELNÉ PRINCIPY NA NOVÝ ROK

1. 1. 2022
První den v roce je pro mne dlouhodobě symbolem nových výzev a příležitostí. Každý rok si navíc právě 1.1. v duchu připomínám tři kouzelné principy bytí:
Za prvé: Narozeniny mého otce, který sice byl a vlastně nikdy nebyl mým opravdovým rodičem. A tak tento den o to víc zírám s vděčností do nebes a děkuji síle, principu všeho. Za život, za tlukot mého srdce, které svět stále miluje a respektuje jeho nepsané zákony Vesmíru.
Za druhé si dopřeji hlubší pohled do zrcadel čtyř základních pilířů mé existence. Duchovní principy pohledu na moje vztahy, mé zdraví, mou práci i na hojnost, která mne obklopuje. To vše mi totiž vysílá pravdu o nejvyšším, pátém, elementu. O mojí mysli. Kdo a kde jsem, co se právě učím a co mám ještě pochopit. Protože vše okolo nás je jen otiskem našeho nitra a poselstvím pro poznání či chcete-li osobní růst. (Proto není potřeba na nic venku nadávat a pokud se mi něco nelíbí, musím začít makat na své vlastní změně myšlení a přesvědčení.) To se pak začnou dít s realitou doslova zázraky.
A za třetí: Nové cesty i úhly pohledu, které se mi vždy na Nový rok jakoby náhodou nabízejí. Dnes to bylo osobní setkání s člověkem, který jako zatím jediný na světě uplaval na jeden nádech jen v plavkách (tedy bez jakékoli tepelné ochrany neoprenu apod.) 81 metrů pod ledem.
David Vencl je člověk, který šíří hlubší podstatu principu otužování a obohacuje tak druhé o filozofii, která odhaluje člověka především jako duchovní bytost.
Na Kamencovém jezeře jsem vstřebávala další nová poznání sebe sama, také pokoru a respekt k ledové vodě, která nám ukazuje a učí pravdu o našem nitru.
Přátelé, jsem dnes opravdu šťastná, že se mohu obohacovat a přijímat tyto dary k rozvoji mé duše. Ať i vy poznáte ve všem, co přichází, to dokonalé. Ať se i vám vstup do nového roku 2022 nádherně povede!
Hodně síly přeje všem Andy, poutník na cestě srdce
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář