Jdi na obsah Jdi na menu

SLADKÁ NEVĚDOMOST ČASEM TRPKNE

20. 9. 2020
Také si někdy pokládáte otázku jak rozlišit v životě pravdu a lež? Jak poznat komu věřit a komu prostě vůbec nedůvěřovat?
V dnešní době se na nás každý den valí milióny nových informací, často tak protichůdných, že se člověk cítí úplně ztracený. Čemu v životě sakra už věřit?
Je možné věřit lhářům? Je možné důvěřovat podvodníkům? A co důvěra v lidi, kteří jdou těžce po majetku, kariéře a po moci? Čím jsem starší, tím méně pochopení pro tyhle blbosti fakt mám. Pardón za upřímná slova.
To, co vytváří důvěryhodnost člověka je totiž především jeho charakter. A co utváří charakter člověka? Řekla bych, že především to, co ve svém životě miluje.. (troufalá myšlenka,ale zatím vždy potvrzená praxí).
A tak chceme-li poznat druhé, položme si v duchu otázku, co ten daný člověk miluje? A tady přidán malou osobní radu z vlastní zkušenosti. Určitě nevěřte nikomu kdo jde po penězích a po moci (tedy pokud to tak sami také vnitřně nemáte, pak si budete naopak náramně rozumět).
 
Celé dějiny lidstva jsou svým způsobem dějinami boje pravdy a lásky se lží a nenávistí. Chraňme proto svou mysl a pamatujme, že to, co nás tam venku nejvíce ohrožuje nejsou víry či bakterie, ale především zákeřnost zlých lidí a bohužel naše neznalost skutečné pravdy. Sladká nevědomost časem totiž trpkne..
 
A tak přeji všem především moudré kroky na cestě životem.
Vaše Andy, hledač pravdy a propagátor všeho pro lepší zdraví.
 
Na facebooku mne najdete zde https://www.facebook.com/kindermann.andrea/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář