Jdi na obsah Jdi na menu

SEBEVĚDOMÁ ŽENA CTÍ SVOU HODNOTU ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

25. 3. 2022
Není nad to mít vlastní názor a stát si za ním i za cenu ztráty. Není nad to vědět, co mám a nemám ráda. Jak to v životě vlastně chci. A co zase nechci. Není na to mít svůj vlastní styl a osobitý šarm. I proto je třeba zachovávat si svou jedinečnou nezávislost i svobodu. Je to naše největší deviza a kouzlo přitažlivosti k druhým.
Muži ve skutečnosti nepotřebují ženu odlišující se fialovými vlasy. Muži touží především po těch, které se umí rozhodovat sami za sebe. A třeba i navzdory jejich přání nebo názoru. Právě v tomhle můžeme být pro druhé celoživotní výzvou.
Nikdy se nenechávejme srážet kýmkoli nebo čímkoli, co není v souladu s naší vnitřní energií. Nenaleťme zbytečně na falešné chytáky zvenčí. Nenechme se ovlivňovat ničím, co k nám nepatří.
Zbavit nás sebedůvěry může někdo jen tehdy, pokud mu to dovolíme. A tak vždycky kráčejme s hlavou hrdě vztyčenou a nikomu nedovolme, aby s námi smýkal dle vlastní libosti.
Buďme bohyně, které umí patřičně rozproudit krev. A nikdy se nebojme ukázat, že ta kočka v nás dokáže vystrčit drápky. Protože opravdově sebevědomá žena ctí svou hodnotu za všech okolností.
Buďme vřelé, silné a osobité! Není nad to cítit se dobře sama se sebou. To se pak začnou dít v našem životě doslova zázraky..
Krásný víkend přeje všem Rea, rebelka co si dovoluje být sama sebou
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář