Jdi na obsah Jdi na menu

PRÁVĚ DNES K NÁM KONEČNĚ DORAZILO JARO 2022

20. 3. 2022
Tak jsme se konečně dočkali. Jaro je tady. Právě dnes je ten den D. Magický čas přírody. Jarní rovnodennost. Den přinášející laskavé poselství prodlužujících se chvil světla i ústup bolavé temnoty. 
Je zvláštní, že né vánoce ani velikonoce, ale právě dny rovnodennosti i slunovratů jsou pro mne jedny z nejdůležitějších dnů v roce. Často jsou to pro mne významné mezníky v životě, kdy se nečekaně jedny dveře uzavírají, aby se zase jiné otevřely. Každým dnem teď ve mně narůstají pozitivní vlny energie. Všechno kolem, i uvnitř mně samé, se začíná probouzet k životu. Příroda je naprosto nepřekonatelným hybatelem Vesmíru. Její životadárná síla je cítit naprosto všude. Kdo by se netěšil na jaro?
Patronkou jara byla kdysi dávno u našich předků bohyně Vesna. I já se někdy cítím jako takový posel naděje, radosti i tance života. Protože vím, že po každé studené zimě vždycky dorazí okamžik jara. V mém pojetí příchod lehkosti bytí, porozumění, přijetí i pochopení. Tak přesně tohle pro mne symbolizuje dnešní den. Jarní rovnodennost.
Rovnodennosti je pro mne také ideální čas vnitřního rozloučení s uzavřenou minulostí, aby mohl přijít nový koloběh, aby člověk vytvořil ve svém životě další prostor pro růst něčeho začínajícího a nového. Doslova v sobě cítím tu vůni nasáklou čistotou i nadějí očekávaní lepších dnů. Dnes je ideální okamžik naladit se na jarní sílu, mimořádnou energii a využít svůj potenciál na maximum.
Otevřme se sami v sobě a vydejme se na jedinečnou cestu. K sobě. Inspirace je nám naprosto neomezená.. Ano, já opravdu jaro miluji!
Krásný čas drazí přátelé i vám. Pozdravy posílá Rea, poutník na cestě poznání Vesmíru.. v sobě.
Na facebooku mne najdete zde: https://www.facebook.com/kindermann.andrea/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář