Jdi na obsah Jdi na menu

PRAVDU NEODHALÍ SLOVA, ALE ENERGIE LIDÍ

27. 11. 2020

 

Umět mluvit je skvělá věc..jenže má to i svá ALE. Problém se totiž skrývá v tom, že slova ve skutečnosti zakrývají podstatu, zakrývají skutečně vysílanou energii, pravdivější formu komunikace.
Abychom dokázali odkrýt pravdu kolem nás, je potřeba umět číst energii druhých lidí, energii míst i věcí v naší blízkosti. Umět vnímat tyhle vibrace je jedno obrovské tajemství života na cestě za poznáním pravdy.
Bohužel okolo nás nezřídka slyšíme, ať ignorujeme ty své zatraceně pocity. Je však naivní si myslet, že mechanismy celého vesmíru lze vysvětlit jen na našich racionálních základech. Newtonovské fyzika je naštěstí dávno překonané paradigma, současné vědě vládne fyzika kvantová (hmota jako taková neexistuje, vše je jen formou energie).
Ona totiž v atomech žádná hmota vůbec není, jsou tam jen shluky vířící energie. Za takový objev byli ocenění vědci Nobelovou cenou a také mimo jiné za potvrzení faktu, že každý atom či molekula, má schopnost vyzařovat a nebo absorbovat světlo (energii), což je dalším střípkem do mozaiky chápání existence, našeho fungování a vlastně i zdraví. My všichni jsme jistou formou vibrujících kvant světla, která se ve výsledku projevují jako tělo, hlas nebo naše individualita.
Bohužel je pro mnohé lidi pohodlnější zůstávat ve starém vlaku materiálna než přestoupit na nový energetický "šinkansen".. Pro lidi přemýšlející těžce v materiálních okovech je to naprosto nepřijatelné pojetí moderní vědy.
A co to vše pro nás prakticky znamená? Pochopení, že jsme hlavně bytosti, jejíž základní stavební jednotkou je energie, nám dává moc nad vším, co se nás týká. Sílu a nezávislost ve vztazích, ve zdraví i ve vnímání svého osudu.
Obklopujme se tedy vším, co nás posiluje, co nám dává energii a nedovolme naší racionální mysli ignorovat to, co nám příroda skrz své vibrace posílá za zprávy i varování.
Posilujme sami sebe za pomoci pohybu (zase ta energie), ideálně na čerstvém vzduch, posilujme se kvalitním jídlem (i to je forma energie), dopřávejme si hluboký spánek (dobíjíme energii), vyzařuje tu největší sílu, co dokáže zázraky, nejsilnější vír energie, který kdy ve vesmíru existoval, buďme energií lásky..
Přeji nám všem radost z poznání, že MY JSME ENERGIE.. Jaká? To je už na volbě každého z nás.
Krásný večer přeje všem Andy, alternativní cesta životem na www.superimunita.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář