Jdi na obsah Jdi na menu

PÍŠU UŽ DLOUHO,CO TAKHLE KNIŽNÍ VYDÁNÍ?

3. 7. 2021
Přátelé, dneska mám na vás malý dotaz a nebo spíše prosbu o váš názor.
Píšu si už od mala. Deníky byly má vlastní terapie duše a také způsob sdílení poznání reality. Dneska většina mého autorského tvoření vzniká prvotně stále ještě na papíře a pokud možno s radostí i někde venku..
Za posledních 16 let mého veřejného blogování mám za sebou dost životních příběhů, velkých kotrmelců a téměř neuvěřitelných zkušeností (a také vnitřních procitnutí), že se nebráním tomu dát to všechno dohromady a věnovat světu poselství zkušenosti ve formě inspirativní knížky.
Otázkou je jestli by to někoho zajímalo. A tak se jako první ptám právě vás. Mých současných čtenářů a sledovatelů. Mám se do něčeho takového pustit a takového malého, osobního průvodce vydat?
Napište mi prosím do komentáře ANO, pokud s tím souzníte a pokud by vás taková kniha zajímala. Klidně dopište i témata, co by vás ode mne zajímalo nejvíce.
Moc děkuji za vaši osobní zpětnou vazbu, ať je jakákoliv. Cením si vašeho názoru a moc mi váš úhel pohledu na mé další cestě životem pomůže.
A tady je dnešní malé foto zachyceni okamžiku zrození dalšího střípku do mozaiky sdílené cesty vědomého života navzdory obecně vnímané "chomutovské realitě".
Děkuji předem a přeji všem svým příznivcům nádherné dny volna i sváteční čas. S radostí v srdci úsměvy všem posílá vaše Andy, poutník za poznáním tajemství vesmíru
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář