Jdi na obsah Jdi na menu

OSOBNÍ POZNÁNÍ PODSTATY LIDSKÉ EXISTENCE

6. 7. 2021

Poslední dobou si čím dál více uvědomuji a také kolem sebe o to víc pozoruji (což mmj. potvrzuje zákonitost fungování mysli), jak člověka, často však zbytečně, ničí jeho automatické programy úzkosti (také jsem kdysi byla jedním z nich).

Jsou to tak hluboce zakořeněná semínka, klíčící od dětství, že většina lidí si ani nevšimne, že jejich myšlení jede v kolejích strachu, který by vůbec nemuseli mít.

Přidejme k tomu každodenní stres v práci a máme zavařeno na psychické problémy i zbytečné předčasné stárnutí. To vše, protože dovolíme realitě utlačovat naši fyzickou, ale i emocionální podstatu. Stáváme se tak pomalu a jistě křehčími a časem třeba i zlomenými bytostmi. Ale k čemu to?

Nevěřím, že jsme tady na tom světě proto, abychom byli neustále vyšťavení, unavení a každý večer se cítili jak zpráskaní psi plní napětí a problémů. Prostě nevěřím tomu, že jsme jen sluhové plnící úkoly tohohle systému (Matrixu).

Věřím, že můj život patří především mně. Mým cílem budiž pocit opravdové svobody, moře obyčejné, každodenní radosti a důsledkem napojení zpět na božskou energii a skutečnou sílu života.

A tak na své pouti za poznáním toho, kdo jsem, otevírám srdce a vyvolávám z hlubin podstatu svého lidství. Nechť jsem tím, kým skutečně jsem. Nejsem tělo. Nejsem mysl. Jsem esenciální kapka v nekonečném oceánu vědomí..

S úsměvem pozdravy od vody posílá všem Andy, poutník na cestě vědomého život

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář