Jdi na obsah Jdi na menu

ODPOVĚDÍ NA VŠE JE MÍT DOBRÝ POCITY

27. 11. 2020
To, co ve skutečnosti hledáme ve svých životech a kam směřují všechna naše "AŽ" je vlastně jediná věc.. MÍT DOBRÉ POCITY.
Dobré pocity nám však vnější věci ani žádné vztahy trvale dát nemohou. Málokdo si totiž uvedomí, že všechny naše závislosti a potřeby z vnějšku nás paradoxně dostanou časem na kolena.
Až ve chvíli, kdy najdeme sami sebe, svou pravou vnitřní sílu, až v takové chvíli, kdy přijmeme sami sebe, takový jací jsme, přestaneme být závislí na okolnostech a člověk začne přijímat vše, co se kolem něho děje, úplně jinak. Najednou vše, co přijde, začne vnímat s úsměvem. Začne nás totiž držet stabilita mimo vnější svět..alespoň tak to cítím já.
A tak důvěřujeme především svým pocitům, jsou to zprávy našeho nevědomí, 95 procent naší opravdové podstaty.
Nepotlačujme a neskrývejme svá skutečné já. Rozum je jen program, který nás má ovládat a řídit v rámci systému, ve kterém žijeme. Respektujme tedy svou vnitřní energii i vibrace, kterými nám naše skutečné já ukazuje směr naší životní cesty.
A tak si vybírejme myšlenky, s kterými se cítíme dobře.. milujme se ve všem, co říkáme i co děláme, buďme uvolnění, buďme sami sebou.. to je totiž jediný způsob jak získat trvalou radost ze svých životů.
Přeji nám všem překrásný víkend a radost v duši, že můžeme být sami (s) sebou. Ať jsme šťastní ve svém nitru i navenek. S láskou pozdravy všem posílá Andy, poutník na cestě za poznáním a autorka blogu www.superimunita.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář