Jdi na obsah Jdi na menu

OBČAS MUSÍME PADNOUT NA DNO

28. 2. 2022
Někdy je potřeba padnout na dno a pocítit dotek temnoty! Jeden z hlavních duchovních zákonů říká, že nedostáváme to, co chceme, ale především to, co potřebujeme.
My prostě potřebujeme potkávat duše, které námi otřesou do morku kostí. To abychom se probudili. Probrali z iluze, ve které žijeme.
My potřebujeme prožívat a odhalovat lži, zradu, faleš i podrazy.. abychom se díky tomu mohli podívat zpříma do skutečné tváře lidí, kteří nám dosud tvrdili všechny ty nesmysly, kterým jsme bohužel věřili.
My potřebujeme padnout na dno, abychom pochopili, že máme sílu z toho dna vstát a jít dál. Potřebujeme zažít všechny ty špatné lidí, abychom si poté vážili těch skvělých.
Každopádně vždycky přijde příležitost dát sbohem lůze, která nás nikdy nebyla hodna. To nás Vesmír jen zkoušel, co ještě vydržíme a kam až můžou ti jedovatí hadi, převlečení za beránky, zajít.
V životě máme obvykle na víc než si myslíme. Také o sobě neustále pochybuji a díky své otevřenosti a jisté holčičí naivitě jsem málem padla do drápů jednoho ubohého, hladové supa, který čekal na jakoukoli kořist, kterou by rozsápal a na chvíli tak uspokojil svou potřebu "hodovat".
Přátelé, naslouchejme co nejčastěji svému vnitřnímu hlasu, své intuici. Ta už totiž (často skrytou) pravdu ví. Jen je potřeba těm signálům a varováním před zákeřnými hyenami porozumět. Ona k nám mluví nikoli slovy, ale skrz pocity.
Bože ze srdce děkuji, že jsem citlivě naslouchala své vnitřní bohyni a díky tomu teď žiju bez hlubších šrámů, jen s vyděšeným pohledem, obohacená zkušeností a poučením, které má cenu veliké hroudy zlata.
Někdy se opravdu potřebujeme v jeden okamžik ocitnou úplně sami! I proto, abychom pocítili, že právě se v našem srdci uvolnilo místo.. místo pro někoho jiného, pro opravdovou a upřímnou lásku. Protože to před tím byl jen klam.
Pozdravy posílá lehce otřesená, ale živá Rea, poutník za poznáním pravdy Vesmíru
Děkuji všem svým sledovatelům i čtenářům za přízeň, za lajky i komentáře, co vám má zamyšlení a sdílení zkušeností ze života dávají. Moc si toho vážím.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář