Jdi na obsah Jdi na menu

NIKDY SE S NIKÝM NESROVNÁVEJ

13. 6. 2022
Srovnání s ostatními je naším vlastním zabijákem. A děláme to velmi rádi, že? Dnešní styl života a hlavně sociální sítě se k tomu přímo nabízí, abychom porovnávali své životy se životy svých přátel. A zapomínáme, že tímto sami sebe předem odsuzujeme k neúspěchu.
Vždycky bude někdo, kdo je lepší, hezčí, nebo úspěšnější než ty, ale záleží na tom? Ne, nezáleží! Protože jsi jedinečný, jsi originál a nikdo není a ani nemůže být stejný. Nikdo nikdy nemůže vytvořit přesně to stejné jako ty. Tak proč se srovnávat s ostatními, když jsme všichni dokonalí takoví jací jsme? Vše, co musíš udělat, je přijmout sám sebe a naučit se milovat takový jaký právě jsi.
Místo toho, aby jsi se porovnával s ostatními, tak si uvědom, že píšeš svůj vlastní příběh. Uvědom si, že svůj život nemůžeš srovnávat s někým jiným, protože bez ohledu na to, jak dobře koho znáš, nikdy nevíš, jak se kdo cítí, nebo jak vnímá svůj život. Raději věnuj svůj čas a energii budování své vlastní cesty. A kašli na to, co o Tobě říkají ostatní.
Na světě neexistuje nikdo stejný jako ty. Nemůžeš srovnávat jablka s hruškami. Jediný, s kým by jsi se měl srovnávat, jsi ty sám, jaký jsi byl a jakým jsi teď. Usiluj každý den, aby jsi byl lepší verzí sebe samého.
Přeji vám tedy, moji drazí, jedinečný a originální přátelé, ať prožíváte svůj život ve vděčnosti a v sebelásce. Ve vašem životě není důležitějšího člověka, než jste vy sami.
Krásnou neděli, zalitou sluncem a pohodou, přeje všem Andy
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář