Jdi na obsah Jdi na menu

NIC V ŽIVOTĚ NENÍ ZADARMO

3. 3. 2022
Náš život je naše osobní univerzita na míru. Duše chce rust a proto sem přišla a objednává si nejrůznější zkušeností, které ji mají posunout. I proto je potřeba, ať se děje ve vztazích s druhými cokoli, zkoumat své reakce a chování s otázkou, co mi to má vlastně říct a co se právě učím?
Celý život se učím ve vztahu s muži hledat cestu k sobě i k tomu druhému. Člověk musí projít hodně strmými stráněmi a temnými lesy, aby konečně pochopil, že jedině skrz svou opravdovost a přirozenost bude kráčet správným směrem.
Až když sami pochopíme, kde děláme chybu s druhým, okamžitě se tohle poznání pozitivně promítne do dalších vztahů, které máme.
Víte, všichni jsme součástí nepředstavitelného celku a aniž bychom si to plně uvědomovali, jsme vzájemně propojení neviditelnými vlákny energie, která nás nejen spojuje, ale také zásadně ovlivňuje.
Ano, všichni kráčíme po stejných schodech do nebe. Někdo je už vysoko, protože hodně zkusil a také se poučil a někoho ten výstup do vyšších pater teprve čeká a nepohne se z místa, dokud svoji lekci nepochopí . Nikdo se té práci na sobě nevyhne. Ať v tomhle a nebo dalším životě.
Pamatujme si důležitou pravdu, že nic v životě není zadarmo. Vše má svou cenu. A pokud se pro něco či někoho rozhodneme, něco jiného a nebo někoho jiného zase ztratíme. Nelze mít vše.. Takový je Vesmír a jeho zákony rovnováhy. I proto si na své cestě životem vybírejme pro sebe to nejlepší. Nedělejme kompromisy, protože se pak nikam neposuneme.
A také až ve chvílích, kdy si dovolíme být sami sebou, i za cenu, že se to partnerovi líbit nebude, zvládneme život v porozumění k sobě i k těm ostatním. V takové chvíli začne naše vnitřní světlo sálat a jeho paprsky zářit skrz celou naši podstatu.
Staneme se tím, kým skutečně jsme. Sami sebou. Duchovní bytosti, která roste a přitom září na cestu Vesmírem sobě a paradoxně i těm druhým, které na naší pouti potkáváme.
Moji drazí, přeji vám krásné chvíle vašeho prožívání a poznání sebe sama. Vaše Rea, dušička plná touhy po životě s láskou

  <div class=  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář