Jdi na obsah Jdi na menu

NEMUSÍŠ TO CHÁPAT, STAČÍ TO PŘIJMOUT

12. 12. 2021
Nemusíš to chápat, stačí to přijmout.. tak přesně takové myšlenky se mi poslední týdny prohánějí hlavou. Ach Bože, ta intuice!
Takové to náhlé tušení dosud netušeného, zahlédnutí neviditelného, pochopení nepochopeného. Když nás to přepadne, nedá se vůbec „dohledat“, kudy a jak TO k nám přišlo. My jen nečekaně víme a cítíme.
Nemáme to pod kontrolou, nemáme čas to víc promýšlet, jen víme, že něco musíme dělat, a něco zas ne. Díky napojeni někdy víme, i když nevíme. To je moc nevědomí. A je to fakt síla.
A tak když tomu necháme volné otěže (ano, chce to obrovskou dávku odvahy), prožijeme něco, co bychom jinak nikdy nezažili. Potkáme lidi, které potkat musíme a kteří zase potřebují potkat nás. Často pod vlivem svého šestého smyslu dokonce uděláme věci jinak, než jsme rozumem chtěli. Jaksi na pohled nelogicky, ale přesto správně.
Výhodou je, že schopnost vědět něco předtím, než se to stane, nás může ochránit před problémy které by nám mohly zkomplikovat život Díky tomu pak můžeme úspěšně projít nástrahami i zkouškami života bez ztráty své hodnoty.
A tak naslouchejme s vděčností hlasu své intuice. Nezatracujme ji předem. Otevřeme svou mysl a pozorujeme velmi dobře vnitřní i vnější dění, které je poselstvím pro náš vývoj i poučení. Věřte mi, že takové poznání stojí za to!
Krásnou neděli ze srdce přeje všem Andy, na cestě transformace těla i duše
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář