Jdi na obsah Jdi na menu

NAHÁ PRAVDA OSVOBOZUJE

25. 3. 2020

NAHÁ PRAVDA.. tahle zvláštní doba je výborná příležitost odhodit masky makeupu a konečně nechat svou kůži volně dýchat. I to je můj aktuální krok na cestě za lepším já. Za poslední měsíce se mi podařilo zbavit se tolika toxické chemie v kosmetice, že tomu sama (v mém případě jsem bývávala fakt fiflenka) téměř nevěřím.

Minimalizovala jsem barvení vlasů (pouze lehký melír), také jsem se vloni (po 22 letech) vrátila ke svým přirozeným nehtům, to byl pro mne asi krok nejtěžší.. (nehtová chemie zásadně narušuje hormonální rovnováhu). Zuby si už dlouho čistíme pouze domácí kokosovou pastou (při každé várce, kterou vyrábím, měním příchuť éterického olejíčku). Je to milionkrát lepší než klasická pasta z krámu (kokosový tuk je navíc přírodně antibakteriální), kdo nikdy nezkusil, neuvěří.. prostě boží a zuby mám v pohodě. Kosmetiku používám většinou přírodní, nedám dopustit na moji milovanou Welledu (to je kapitola sama o sobě).

Díky tomu všemu odbourávání kravin z mého života (včetně ukončení toxických vztahů) jsem čím dál více sama sebou.. a takhle dnes vypadám úplně bez make-upu a jakéhokoli zkrášlení.

Možná se to druhým lidem nelíbí. Můžu dokonce někomu připadat taková méně upravená, až moc přírodní, ale tohle jsem prosím já.. nepotřebují skrývat svou pravou tvář. 

Takže krásné ráno všem posílá Andy (42,9 let) 

na facebooku můžeme být spolu v přímém spojení: https://www.facebook.com/kindermann.andrea

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář