Jdi na obsah Jdi na menu

NA SVĚTĚ EXISTUJEME HLAVNĚ KVŮLI SOBĚ

18. 9. 2021
Lidé si nebudou pamatovat, co jste řekli nebo co jste udělali, ale vždy budou vědět, jak se vedle vás cítili..
Já jsem také nebyla na každého vždy laskavá. Osoby, které do mého světa vstoupili bez kousku vnitřní pokory, s obrovskou suverenitou, mě vždycky dráždili, možná protože mi připomínali moje telecí léta sebestřednosti a mistrovství světa z mládí. Ano i taková jsem byla.
Dnes už své úsilí a energii nevěnuji druhým, ale soustředím se na sebe. Na svůj vnitřním duchovní růst. Moje podstata, má duše, je nyní středobodem mého konání (takhle to má každá lidská bytost, a však málokdo to tak cítí).
Denně se nalaďuji na Vesmír (nebo chcete-li na nekonečné vědomí), abych vnímala jeho vysílání a zprávy jak v oblíbeném rádiu, které mi na cestě životem permanentně posílá.
Vím totiž, že můj život je tu pro mne, ne pro ty druhé. Už nikoho nezachraňuji ani nikomu jen tak neradím. Odpovědi máme stejně vždycky jen sami v sobě. Naše srdce napoví. Každý jsme svého osudu tvůrce, protože kdo tvoří, neboří. A kdo se nudí a nic nedělá, klidně bourá..
Naučila jsem se díky tomu rozpoznávat, co je a není pro mne důležité. Už nepotřebuji být něčí učitel, už nemusím nikomu zrcadlit jeho energii. Už konečně jsem. Já. Chápu a přijímám, že vše je na světě tak jak má být a je to v pořádku.
Když však na sobě budeme pracovat, odměna nás nemine.. A tak se stáváme ve svém životě šťastnější a radostnější. Bez vnější příčiny. Denně tedy makám na svým snech, tvořím, i za cenu nepochopení druhých..
Na světě existujeme hlavně kvůli sobě, protože když přehodnotíme sebe, přehodnotíme i ty ostatní.
S laskavostí a úctou k životu svému i vašemu, krásný sobotní podvečer přeje všem Andy, poutník na cestě očisty duše
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář