Jdi na obsah Jdi na menu

NA CESTĚ SMÍŘENÍ S OSUDEM

17. 4. 2022
Svému životu je třeba dát takovou úctu, jakou bychom projevili člověku, kterého si nesmírně vážíme. Protože právě v okamžiku, kdy svému životu projevíme vřelou důvěru, přichází jako bonus smíření.
Ach, ten pocit vnitřního klidu, po kterém podvědomě všichni v duši tajně toužíme.. smířeni sami s sebou. Výjimečný dar a zkušenost.
Celý Vesmír funguje na bázi našich zásluh. Protože všechno se děje dle našich dobrých a špatných skutků.. co zasejeme, to se k nám v kruhu vždy navrátí.
Až ve chvíli, kdy si uvědomíme pravdu, že jsme se všemi událostmi, všemi věcmi i bytostmi navzájem propojení, dojde nám poznání, jak se tím, co děláme či říkáme, jeden druhého dotýkáme, ačkoli jsme spolu klidně na míle vzdálení.
Tam je ta odpovědnost za dění v našich životech. Tam hledejme smíření se svou podstatou (ovlivněno zástupci našich předešlých životů, kterým aktuálně vládne současný velitel).
Aby člověk dostal svoji duši do klidu a harmonie, resp. opravdoveho smíření, musí pochopit svou temnotu a všechnu svou nečistotu osvětlit.
Obvykle tuhle naši spojitost s každou bytostí nevidíme. Myslíme si jak jsme od sebe oddělení. Tak to však není. I proto je potřeba pročistit realitu, kterou jsme znečistili svými činy a myšlenkami, až pak konečně pocítíme spojení všeho se vším navzájem. My všichni jsme totiž jedno.
Krásnou velikonoční neděli přeje všem Andy
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář