Jdi na obsah Jdi na menu

KLÍČ KE STABILNÍMU VZTAHU

29. 1. 2022
Skrz své životní zkušenosti jsem přišla na to, že klíč ke stabilnímu a harmonickému vztahu je kupodivu stejný jako k úspěšnému flirtu..
Dělám to, co jsem dělala i před tím, než jsme se s vytouženým mužem poznala; věnuji se sama sobě. Zabývám se věcmi, jež mě těší. Obklopují se lidmi, které mám ráda. Žiju si svůj vlastní život a dokážu se nadchnout pro zajímavé činnosti.
Ať totiž dělám cokoli, dělám to pro sebe.. abych se pobavila. Abych se cítila dobře. Abych zkrátka byla šťastná. Sama za sebe.
Díky tomuto postoji se cítím a také navenek působím jako atraktivní osoba. A je jedno jestli jsem či nejsem nějaká "krasavice". Druhým lidem totiž přijdou přitažliví právě ti z nás, kteří jsou spokojení a šťastní.
Protože když se soustředím sama na sebe, vyzařuji nejen nezávislost (prostě mám svoji hlavu), ale také zářím skrz naplnění svým vlastním životem.
Kdybych mohla v dnešní době dát ženám (i těm co tiše závidí) jen jednu, jedinou radu, tak by to bylo mé upřímné poselství:
Kultivujte své ženské kvality a cíleně je používejte. Převezměte iniciativu a zahoďte svou přehnanou kritičnost.. život je hra a tak si už konečně hrajte!
Pozdravy všem odvážným holkám posílá vaše blízka duše Rea, uvnitř i navenek rebelka
Může jít o detail 1 osobě a indoor
 
 
 
 
 
Kevin Georgí Laczko, Vladimír Nikodým a 83 dalším
 
10 komentářů
 
To se mi líbí
 
 
 
Okomentovat
 
 
Sdílet
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář