Jdi na obsah Jdi na menu

KAŽDÝ PROBLÉM MÁ SVÉ ŘEŠENÍ

23. 6. 2019

Je úplně jedno jak moc veliký problém člověk řeší, protože opravdu každý problém má své řešení. Některý hned, jiný si musí na vyřešení chvíli počkat, ale i když to často nevidíme, naděje existuje a řešení starostí někde čeká.. stačí sebrat svou sílu a nepřestávat je hledat.

 

Jedna z nejdůležitějších věcí v životě, když nás něco trápí, je přestat myslet na to zlé. Je potřeba odprostit se od křivd, které se nám staly. Je potřeba zapomenout na lidi, kteří nám ubližovali. Prostě je potřeba zapomenout na vše, co v nás vyvolává negativní pocity..

 

Řešením všech starostí je zpracovat v sobě minulost (již neexistuje), odpustit všemu a všem. Nechat minulost plavat a konečně se začít soustředit na skutečné TADY A TEĎ. Vím, není to lehké, ale celý náš život je otázkou priorit a vlastní volby.. není na co čekat.

 

Prima neděli přeje všem Andy

PS: To, že má člověk příběhy ze své minulosti vnitřně zpracované se pozná podle toho, že nemá nutkavou potřebu o nich neustále mluvit a pokud už o nich mluví, dokáže být při tom vnitřně naprosto v klidu. Pokud tohle nedokáže, zpracované křivdy bohužel ještě nemá. Ať jste tedy v klidu a v pohodě..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář