Jdi na obsah Jdi na menu

KAŽDÝ CHCE BÝT SVOBODNÝ

12. 2. 2022
Ještě nikdy nikdo nebojoval za to, aby se stal otrokem. Zato všichni lidé, bez ohledu na věk, víru a já nevím co ještě, všichni chceme být svobodné bytosti. Všichni!
Nikdo z nás netouží po tom, aby nás druhý omezoval nebo narušoval naši svobodu. Nikdo si dobrovolně svoji svobodu okrajovat nebude.
Být svobodnou bytostí je naše přirozená podstata. Narodili jsme se svobodní a pocit svobody je pro nás tak moc důležitý, že jsme ochotni za ní bojovat a dokonce i zemřít.
Nikdo nestojí o to, aby mu někdo druhý určoval, co si má myslet, cítit a nebo říkat. A přitom většina z nás neustále zasahuje druhým do jejich svobody. Pořád někdo někomu něco diktuje a říká "měl bys" a tohle "bys zase neměl".. To je fakt šílený paradox.
Je potřeba si uvědomit, že nikdo nikomu do hlavy nevidí, nikdo nedokáže cítit ani myslet za druhého a proto nikdo druhý nemůže vůbec vědět, co je pro nás samotné to nejlepší.
I proto darujme druhým ve své mysli svobodu a hleďme si především toho svého. Díky tomu vyjádříme nejen respekt a úctu k existenci práv svých blízkých, ale současně ukazujeme svou odhodlanost hájit a žít dle svého vlastního přesvědčení.
Zaměřme se především sami na sebe a svou cestu. Uvědomujeme si kam ukazuje střelka našeho vnitřního kompasu a tím směrem, s radostí v očích a s tetelením srdce, kráčejme. Nechme druhé být v jejich životech a sami dělejme pro sebe to nejlepší.
Jedině tak může vplout do harmonie a jedinečnosti svého vlastního života. Možná se to někomu nemusí líbit, ale je potřeba si uvědomit, že každý z nás má právo být tím, kým skutečně je. Být sám sebou!
(Tak jako já na těhlech vyzývavých fotkách, které poslední dobou sdílím, a které jsou vyjádřením mé vnitřní podstaty i vlastní energie.)
Krásný večer přeje všem Rea, rebelka na cestě odvahy a poznání pravdy našich duší
Může jít o obrázek 1 osobě a indoor
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář