Jdi na obsah Jdi na menu

HÝČKEJME TA NAŠE SRDÍČKA

25. 2. 2022
Každý občas potřebujeme někoho, komu se můžeme svěřit. Všichni chceme mít poblíž osobu, jenž je nám oporou v nelehkých životních situacích. Vzájemná důvěra je základní stavební kámen kvalitních vztahů. A pokud nám partner dokáže uspokojovat většinu našich potřeb a ještě si k tomu výborné rozumíme, máme našlápnuto na nádherné sladění našich energií a souznění těl i duší.
Projevovat si náklonnost je totiž zásadní způsob, jak prohloubit s druhým pocity opravdové blízkosti. Pokud navíc toužíme naskočit na vzájemnou vlnu souladu, intimity a porozumění, je potřeba si umět udělat čas a věnovat se jeden druhému. Najít si chvilku jen pro sebe, bez rušení mobilu či čehokoli jiného.
Osobně zbožňují ty momentky, kdy není třeba žádných slov.. kolikrát postačí jen nenápadný, letmý dotyk, úsměv a hluboký pohled přímo do očí. Wau.
A tak dělejme s partnerem často něco, co máme oba opravdu rádi. Prožívejme naše chvíle s nadšením a nádherně se při tom bavme. Užívejme si bezstarostných okamžiků a ze srdce se spolu smějme. Tohle jsou prožitky bezmezné hodnoty. Fakt k nezaplacení.
Dáváme tak (ne)vědomě svým blízkým onu živou vodu, která časem přinese plody plné božského nektaru přijetí a vzájemné lásky.
Přátelé, hýčkejme ty naše srdíčka. Krásný víkend přeje všem Rea.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář