Jdi na obsah Jdi na menu

HLEDEJME SAMI V SOBĚ

11. 12. 2021

Každá falešná hra v našem životě musí zemřít. Včetně falešné důvěry. Vím, je to těžké a v takové chvíli je to jako když jsme přišli o všechno. Není komu věřit. Paradoxem je, že až když ztratíme vše okolo, teprve tehdy získáme to potřebné uvnitř. Teprve tehdy začneme opravdové věřit sami sobě. A to je pravá podstata téhle hry.

Faktem je, že každý člověk tady na Zemi žije s nějakou svou bolestí a záleží na jeho vnitřní síle, jak se s ní vypořádá.

Slabého člověka ta bolest ničí. Někdo dokonce bere prášky. Lidé mají obecně strach ze smutku. Silná osobnost se s tím vším dokáže vypořádat a když vydrží dostatečně dlouho, s údivem zjistí, že ho ta bolest změnila. Je to cesta osobní transformace požehnaná z hůry.

Každý jsme pokřivený v jiné oblasti, na které dostáváme pravidelné dávky zpráv, že se máme změnit. Každý si v tom musíme pomoci sám. Nikdo jiný za nás tu práci neudělá. Advent je ideální doba k posílení svého vlastního potenciálu. Aby jsme se vzchopili, zesílili a opírali se jen sami o sebe.

Každý sám sobě se musí stát možností, které se dá věřit. Když si uvěříš, budeš ve spojení s Vesmírem. Vesmír bude ve spojení s Tebou a pošle ti vnuknutí, díky kterým se můžeš ze svých bolestí uzdravit.

Stačí hledat v sobě, nikoli vně sebe. Všichni jsme napojení, jen někteří slyší a pochopí..

Krásný sobotní večer přeje všem Andy, na cestě transformace 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář