Jdi na obsah Jdi na menu

ENERGIE, KTERÁ NA NÁS PŮSOBÍ, NÁS MĚNÍ

6. 2. 2022
Veškerá energie, která na nás působí, nás ovlivňuje a také nás mění. To my tvoříme situace našeho života, dle našeho myšlení. Čeho se nejvíce bojíme, to je paradoxně náš důležitý úkol. Vše, co se děje, má svůj smysl. A každá zkušenost nás obohacuje. Ukazuje nám, kdo skutečně jsme.
I nemoci, které k nám přicházejí. Třeba taková horečka. V běžné realitě je to projev virové invaze. Na úrovni duše je to zpráva, že se uvnitř sebe musíme s něčím vyrovnat. Že se máme zastavit a něco změnit, udělat jinak. Přivést více vyváženosti do svého života.
Každá nemoc vyjadřuje kousek nás i to, s čím v životě vnitřně bojujeme. Na duchovní úrovni je horečka projevem našeho vnitřního boje duše se změnou situace, která do našeho života přichází, a které se svým způsobem bráníme. Často člověk totiž nechce opustit to staré, aby mohl opravdově prožít nové příležitosti.
Možnost uzdravení je volba cesty změny ve svém myšlení. Každá naše myšlenka má totiž obrovskou sílu. A když změníme své myšlení, změníme i své tělo. Můžeme se opravdově uzdravit. Nejen na těle, ale především na své duši. Ona totiž čeká přímo na tohle. Uzdravení duše..
Krásný nedělní večer přeje všem Rea, na cestě proměny a poznání sama sebe
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář