Jdi na obsah Jdi na menu

DROBNÉ KAŽDODENNÍ ZMĚNY VE VÝSLEDKU ZÁSADNĚ MĚNÍ NÁŠ ŽIVOTNÍ SMĚR

26. 4. 2020

 

Krásnou neděli přátelé, právě jsem se ve svém životě docela zásadně přeladila (o tom detailněji až v květnu) a rozhodla jsem se mimo jiné každý den udělat jednu drobnou změnu od toho, co standardně dělám.

Takže jsem se třeba dnes ráno začala sprchovat ledovou sprchou.. něco, co bych dle svého nastavení nebyla ještě včera asi vůbec schopná. Miluji totiž teplo a také pohodlí. No a já teď vystoupím ze své komfortní zóny a pojedu sem tam na ledové vlně. Co mi to dá se teprve uvidí.. drobné změny mají v dlouhodobém horizontu obrovský vliv na náš životní směr i výsledky.

Je to stejné jako když si představíte, že letíte letadlem z Prahy do New Yorku. Kdyby pilot nastavil změnu kurzu jenom o pár stupňů, věřte mi, že za těch 8 až 9 hodin letu byste jednoznačně skončili úplně někde jinde, než kam jste se původně chystali.. a o tom jsou právě tyhle maličké změny života.

Pro mne jsou nejlepší experimenty na vlastní kůži.. Kdo mne zná ví, že jsem hodně často měnila svůj život, směry i svoje cíle. Vše v duchu, že i cesta (poznání) může být cíl. Mně to nikdy nevadilo, změny jsou pro mne kořením existence, protože mi dávají zkušenosti k nezaplacení. Co na to ti druzí nikdy moc neřeším. Osobní prožitek a objevování sebe sama je pro mne důležitější než hodnocení okolí.

Dnešek je tedy jednoznačně výsledkem rozhodnutí, která jsme udělali v minulosti. Takže dnešek.. to je vlastně náš nejlepší den na změnu kurzu, který ve výsledku určuje směr celého našeho života. Ať je tedy radost ho žít.

Krásné jarní dny přeje všem Andy, inspirace pro lepší zdraví i lehčí duši 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář