Jdi na obsah Jdi na menu

CHOVÁNÍ LIDÍ ŘÍDÍ NAPODOBOVÁNÍ

21. 11. 2021
Sociální psychologie to říká jasně, většina chování lidí není řízena logikou, ale napodobováním. Za totality vstupovali lidé do komunistické strany, aby měli klid. Dnes se lidé nechávají pro svůj klid opíchat. Kočkovací totalita vede lidi ke zbavování se svých práv.
Dobrovolné přijetí experimentální, genové látky do krve se stává dočasným odpustkem, které udělí těm poslušným možnost chodit do práce a nebo se účastnit společenského života.
Málokdo však uvidí pravdu, že nám jen lžou do očí a manipulují naším rozhodováním. Lež, přetvářka a absurdita se stala normou v našem zatím stále právním státě. Jsme v jakési hypnóze a přitom jsme součástí nástupu totalitního globálního řízení světa.
Vždycky byli ve společnosti lidé, kteří mají v sobě touhu a hlavní hodnotu svobodu. Pak jsou mezi námi lidé, kteří mají v sobě chuť raději se podřídit a být řízen.
Osobně jsem na straně svobodné volby. Zachovávám si zdraví rozum a nepodléhám téhle totalitní masírce. To je má osobní cesta. A nezmění to ani hrozba nezákonného vyloučení nebo ztráta práce. Historie nám dá jednou za pravdu, uvidíte.
A jak moc jste tu falešnou hru demokratury (s vděčností používám pojem Karla Kryla) s našimi životy pochopili vy?
 
Pozdravy lidem v červených barvách v modrém světě posílá Andy, disident současné doby (vysvětlení v minutovém "Orwelovském" videu níže:
https://www.youtube.com/watch?v=VtvjbmoDx-I )
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář