Jdi na obsah Jdi na menu

ČERVNOVÝ ÚPLNĚK NÁS MŮŽE ROZSTŘELIT

14. 6. 2022
A máme tady zase úplněk, tentokrát ve znamení Střelce, jeho fáze vyvrcholí dnes, tedy v utery 14.6. ve 13:51 a je to poslední úplněk jara 2022.
Asi jste si už všimli, že při úplňku člověk prožívá všechno tak nějak víc. V tento den nechtějte mít nic plně pod kontrolou. Život je totiž plný nečekaných zvratů a střelec jako ohnivé znamení zvěrokruhu tomu může nasadit korunu. Rozstřelit se může cokoliv.
Vzkazy přijdou všem, které nenechají spát vlastní stíny a démoni. Až když je přijmeme, může přijít do naší duše slunce.
Kdo chce navíc vidět celou svou situaci pravdivě, musí se stáhnout do ústraní. Oddělit se od smečky a podívat se na situaci z nadhledu. Máme si odpovědět na otázky co nás trápí a přiznat si svoje pocity a nebát se požádat o pomoc. Je třeba se osvobodit od závislosti, manipulace a negativního vlivu okolí.
Afirmace tohoto úplňku zní: Chci a dokážu vidět pravdu ve všech situacích. Přijímám svou zranitelnost, dává mému bytí sílu.
Hodně štěstí na cestě k sobě, nejen za úplňku přeje všem Andy
PS:
Pro milovníky rituálů: napište si všechno, o čem si myslíte, že vám nepatří.. Věci, emoce, vlastnosti, zranění a třeba i nemoci, které od někoho často nevědomě přebíráme.
Také se zamysleme koho dotujeme vlastní energií? O úplňku můžeme vše, co nám nenáleží, vrátit jejich majitelům. Papír lze poslat po vodě nebo spálit.
Buďme v pocitu blaženosti. Život je hra.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář