Jdi na obsah Jdi na menu

ČERVENCOVÝ SUPERÚPLNĚK V KOZOROHU

13. 7. 2022
Dnes tady máme opět úplněk, je druhým superúplňkem letošního roku 2022. Tentokrát je Luna ve znamení Kozoroha a navíc v opozici k Merkuru. To může nést pocity, že se vše kolem jaksi komplikuje. Jenže ono je to především o upřímné odpovědnosti k sobě samému. Pokud tedy nejsme v nějaké své oblasti příliš spokojeni, právě dnes nás energie popostrkávaji k určité změně.
 
Úplněk 13. července nám navíc připomíná možnost něco už konečně prakticky udělat pro splnění svých přání. Protože úplňky mohou nést poněkud složitější nálady, a ten v Kozorohu sem jednoznačně patří, bylo by dobré udělat něco, co vám pomůže odstranit své vnitřní napětí. A tak já ho například trávím v tichosti u vody. Ta mne bezmezně uklidňuje a dává pocit míru i klidu v duši.
Měsíc, jako nejbližší soused Země, totiž promítá svoji sílu na vše živé i neživé (vše co existuje má svou vnitřní energii a podstatu). Za úplňku se tyto síly násobí, ať chceme nebo ne. Můžeme s tím tedy předem počítat i využít tenhle čas ve svůj prospěch.
Tak jako stříbrný svit Měsíce projasňuje krajinu, projasňuje také naší mysl a odkrývá doposud ukryté. Za úplňku se navíc mohou vynořovat nečekané informace z našeho podvědomí. Mohou být jak negativní, tak pozitivní. Obojí jsou příležitostí, jak se vnitřně očistit.
S úplňkem se můžeme také zbavit břemen, která si v sobě neseme a možná o nich ani nevíme. Prostě jen cítíme, že nás něco uvnitř ruší a zneklidňuje. Stejně tak je úplněk vhodná doba pro očistu fyzického těla, třeba takový jednodenní půst udělá zázraky.
Přírodní a vesmírné zákonitosti existují. Pokud se naučíme žít v souladu s nimi, budeme v životě spokojenější. Žít v souladu s přírodou je cesta k osobnímu růstu. Úplněk nám umožňuje další učení, ukazuje nám moc přírodních sil i celého Vesmíru. A je mimo jiné příležitostí k naplnění snů. Právě o úplňku má být totiž ta nejlepší doba něco si přát…
A tak vám ze srdce přeji, abyste i vy, v úplňkový den pod vlivem mořské kozy (symbol kozoroha je napůl koza a napůl mořský tvor, právě proto, aby se mohl ponořit nejen do hlubiny, ale také vyšplhat na nejvyšší vrcholy) viděli věci takové jaké opravdu jsou.
Uvědomili si, co už nám v životě nefunguje a co nám brání dojít do cíle. Je třeba pochopit, kde je potřeba zavřít dveře a prostě se rozloučit..
Abychom se stali lepší verzí sebe sama. A k tomu nám dopomáhej Bůh, který je uvnitř každého z nás.
Úplňkové pozdravy posílá Andy
 
Více z mého života najdete na mém facebooku zde: https://www.facebook.com/kindermann.andrea/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář