Jdi na obsah Jdi na menu

ČEKÁ NÁS DALŠÍ ÚPLNĚK, TENTOKRÁT VE ZNAMENÍ PANNY

17. 3. 2022
Přátelé, zítra ráno tady máme další zajímavý úplněk tohoto roku. Tentokrát je ve znamení Panny. Nevím jak u vás, ale mně se vždycky v takovou dobu vesmírné konstalace mění vnitřní nastavení i energie srdce.
Cítím tu proměnu až do morku kostí. Cítím obrovský příliv světla ve své duši. Cítím tu sílu, která proudí mým tělem a rozlévá se mi v žilách jako žhavá láva, která nejde zastavit.
Březen je pro mne navíc každoročně měsícem nových začátků, nových příležitostí i nových událostí. Je to pro mne svým způsobem jakoby oslava a vstup do "Nového roku", jen o pár týdnů později, než je mezi lidmi obvyklé.
A tak jsem v posledních dnech do svého života s radostí uvítala nejen nový, naprosto brilantní parfém, také nový a lepší mobil, ale hlavně nové a velmi inspirující "poznání". Vždyť právě tenhle úplněk je prý ve znamení nových a lepších začátků. Bože povím Ti, lépe si to pro mne nemohl přichystat. Děkuji!
Aneb jak kdysi zašeptal Malý princ: to důležité je očím neviditelné. Správně vidíme jen svým srdcem.
Přátelé, přeji vám tedy nádherný jarní čas a spoustu nových a lepších možností, které tak nečekaně vstoupí do naší osobní dimenze býti.
S úsměv pozdravy posílá Rea, poutník na osudové cestě spojení s Vesmírem.. v sobě
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář