Jdi na obsah Jdi na menu

BUĎ ZRANÍŠ TY DRUHÉ A NEBO SEBE

27. 12. 2021
V životě máme dvě možnosti. Buď v tom, co žijeme, zraňujeme sebe a nebo ty druhé.. Buď udělám to, co cítím, nezraním sebe a budu zdravá. Ale těm druhým se to asi líbit nebude. A nebo udělám to, co necítím, abych nezranila druhé, raději zraním sebe a pak budu nemocná.
Protože v lidské existenci platí, že když primárně nechceme zraňovat druhé, ve skutečnosti pak zraníme sami sebe. Budeme pak zákonitě nemocní (energie volání po změně) a nemocné tak budou i naše vztahy.
Navíc ti druzí obvykle ani neví, že vlastně děláme to, co nechceme, když jim to sami neřekneme. A proto nemějme strach sdílet své pocity. Jen to prosím nedělejme přes výčitky, poučování či osobní moc. Z vlastní zkušenosti vím, že tudy správná cesta nevede.
Sdílejme upřímně se svými partnery pravdivé pocity a cítění toho, co skutečně chceme či nechceme. (Vždycky říkám, že s kým jiným by to člověk měl udělat především?)
A právě v takové chvíli čistoty a pravdy se paradoxně začneme ve vztahu cítit mnohem lépe. Až v takové chvíli začneme sami sebe skutečně uzdravovat a díky tomu navíc uzdravujeme i své (zbytečně) nemocné vztahy.
Láska (k sobě) je lékem na všechny neduhy.
S úsměvem věnováno všem moudrým a laskavým duším. Andy, na cestě poznání vesmírných pravd
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář