Jdi na obsah Jdi na menu

LANCOME: MIRACLE (+)

17. 12. 2009

Další známou značkou ze světa vonných parfémů je společnost Lancome. Lancome byla založena již v roce 1935 Armandem Petijeanem. V nabídce Lancome nalezneme široký výběr kosmetických přípravků, včetně make upů, přípravků na péči o pleťa a samozřejmě i parfémů. V současné době značku kosmetiky Lancome vlastní gigant Lóreál.

 lancome-miracle.jpg

Lancome Miracle je energická jiskřivá vůně, která jakoby v sobě ukrývala malý zázrak. Dokáže vás nadchnout a okouzlit. Navozuje atmosféru krásy a jedinečnosti. Podporuje schopnost pro něco se nadchnout.

Parfém Miracle je lehce exotický a inspirativní. Svůj podmanivý koncert vůní rozehrává omamnou frézií a čínskou švestkou. Vzápětí vás překvapí aromatická magnolie zahalena do energických akordů hřejivého zázvoru s příměsí delikátního pepře. Úchvatný zážitek dokresluje jemná průzračná esence z jasmínu a smyslné čisté pižmo. Tento jedinečný parfém Lancome se skvěle hodí pro všechny příležitosti. Okouzlující aroma bude i velmi příjemné pro vaše okolí.

Pozitivní vůně, se kterou se stanete středem pozornosti, taková je Lancome Miracle!

Lancome – Miracle je velmi oblíbená a žádaná dámská vůně. Jedná se o vůni, lehkou, romantickou a květinovou. Při jejím používání se můžete cítit šťastné a uvolněné. 

Vůně působí jako celek květinově, kořeněné složky ji dodávají ostřejší tón, který je však velmi povedený.

Přesto že je Miracle v nabídce parfémů Lancome již od roku 2000, stále má co nabídnout. Pořád dokazuje, že se jedná o velmi kvalitní vůni s vysokou poptávkou po jejím odběru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář