Jdi na obsah Jdi na menu

GRAVIOLA - PŘÍRODNÍ LÉK NA RAKOVINU

15. 5. 2016

Přírodní lék na rakovinu, která má podstatně větší efekt než chemoterapie, se jmenuje graviola.

 

V mnoha tropických regionech ho lidé mají rádi kvůli jeho delikátní chuti a silné aroma podobné jahodám, ananasu a citrusovým plodům jako citron nebolimetky. Toto tropické ovoce je však mnohem více než jen chutnou potravinou. Je známé také jako super potravina, která obsahuje přírodní látky 10 tisíc krát silnější v porovnání s chemoterapií při léčení mnoha typů rakovin.

 

Výzkum gravioly odhalil silné cytostatikum
Vědecká studie publikovaná v Journal of Natural Products (Žurnál přírodních výrobků) z roku 1996 zjistila zajímavou věc – graviola a obzvláště její jadérka obsahují cytostatické látku, která je doslova 10 tisíc krát silnější účinek, než běžně používané chemoterapeutikum Adriamycin. Na rozdíl od něj, ale i ostatních toxických chemoterapeutických léků graviola nepoškozuje zdravé buňky. Zaměřuje se výhradně jen na maligní buňky, které následně ničí.

 

 

Jak graviolu konzumují domorodci
Graviola je pokryta kůží s malými ostny a roste převážně v Amazonii deštném pralese. Je poměrně velká a může být konzumována celá. V Brazílii se graviola odedávna konzumuje ve formě čerstvého džusu, případně se smíchá s mlékem, následně zamrazí a konzumuje ve formě ledové dřeně.

Toto ovoce může být také vysušené a přeměněno na prášek pro distribuci v podobě doplňků stravy do chladnějších regionů, kde běžně v přírodě neroste.

 

Ačkoli domorodci předtím neměli vědu, která by léčebné účinky gravioly vědecky vysvětlovala, používali ji převážně na:

  • relaxaci
  • léčbu infekcí
  • odbourávání stresu
  • léčbě depresí
  • předcházení chronickým onemocněním
  • atd.

 

 

Onemocnění, na které se používá graviola v současnosti
Dnes se k léčbě rakoviny používá, jak samotné ovoce, tak i listy, stonky a kůra stromu. A dosahuje se s nimi mimořádný úspěch.

Kromě léčby rakoviny se graviola využívá i při léčbě:

  • širokého spektra mikrobiálních infekcí (tak bakterií i mykóz)
  • nákaz červy a jinými parazity
  • vysokého krevního tlaku
  • deprese, stresu a jiných nervových poruch

Výzkum ukazuje, že s pomocí extraktů z tohoto zázračného stromu lze dnes bezpečně útočit na rakovinu bez nežádoucích vedlejších účinků, chránit imunitní systém, vzdorovat infekcím a lépe se cítit během léčby.

To ostatně u pacientů vede ke zvýšenému množství energie, vitalitě a zlepšenému výhledu na život.

 

Uniklé data od výrobce léků dokazují úžasné účinky gravioly
Není vůbec překvapující, že farmaceutické firmy se snažili syntetizovat a následně patentovat látky, které se přirozeně vyskytují v graviole .

Uniklé informace z jedné nejmenované farmaceutické firmy odhalují , jak se tato firma snažila sedm let, během kterých utratila stovky milionů dolarů, replikovat protirakovinné látky a následně je prohlásit za svůj objev . Naštěstí tyto snahy nevyšly a díky informátorovi z vnitřku této firmy nyní o graviole známe pravdu.

Kromě uvedeného příkladu uniklých dat však máme o ní i množství dalších informací z jiných zdrojů . Například americký National Cancer Institute (Národní institut pro rakovinu) věděl už od 70. let minulého století , že listy a větve gravioly útočí a zabíjejí maligní rakovinné buňky . Také výzkum prováděný o mnoho let později na Katolické univerzitě v Jižní Koreji zjistil, že semena gravioly cíleně ničí buňky rakoviny plic a tlustého střeva.

 

 

Kde se dá graviola koupit ?
V Česku může být poměrně obtížné ji sehnat jako čerstvé ovoce . Můžete vyzkoušet některé obchody se zdravou výživou . Dostupná je například 100 % šťáva z gravioly v 0,5 litrovém balení. Také se dají sehnat graviolové koncentrované extrakty od Natural Medicaments , kde jedna tobolka obsahuje 50 mg koncentrát v poměru 1:10 , což odpovídá 500 mg účinné látky.

 

 

ZDROJ:

http://best-page.cz/prirodni-lek-na-rakovinu-ktery-ma-vetsi-efekt-nez-chemoterapie/

FOTO ZDROJ: WIKIPEDIE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář