Jdi na obsah Jdi na menu

ALOE VERA

3. 10. 2011

Je zajímavé, že řadu rostlin, jejichž komplexní léčebné účinky objevuje moderní západní věda až nyní, znali a používali už naši dávní předkové. Příkladem je právě Aloe Vera, která představuje nejúčinnější přírodní detoxikační prostředek. Není divu, že v dnešní uspěchané době, plné stresu a špatných stravovacích návyků jsou produkty jako aloevera gel nebo sirup z aloevera tak žádané.

 

 Aloe Vera rodově patří mezi sukulenty a jejím původním domovem je oblast severní Afriky. Ačkoliv se podobá spíše kaktusu, patří Aloe Vera do čeledi liliovitých. Tato rostlina dokáže přežít několik let, i když je vytržena ze země, a to díky dužině plné výživných minerálních látek.

 

Listy Aloe Vera obsahují gel, který je tvořen z 96% vodou a ze 4% představuje zdroj více než 200 účinných látek, které mají podle moderních lékařských studií komplexní farmakologické účinky.

 

Gel obsažený v listech ALOE VERA obsahuje řadu blahodárných látek ve vyváženém poměru, jsou to například polysacharidy, bioflavonoidy, vitaminy (A, B1, B2, B6, B12, C PP, E, kyselina listová, niacin, betakoroten), minerály (vápník, draslík, hořčík, sodík, chrom, zinek), stopové prvky, enzymy, esenciální aminokyseliny i řada protizánětlivých látek.

 

JAK pomáhají produkty aloe vera?

• Podpora imunitního systému, kompletní detoxikace organismu
• Účinná pomoc při trávicích potížích, chrání a pročišťuje trávicí systém, optimalizuje trávení
• Ošetření kůže při popáleninách, podporuje tvorbu zdravých kožních buněk, urychluje hojení, hydratuje kůži, působí protizánětlivě

 

Ať už se rozhodneme pro pleťové krémy aloevera, sirup z aloe veranebo gel aloevera, máme jistotu, že svému tělu dopřáváme komplexní péči na čistě přírodní bázi.

Vše dnes běžně seženete ve své lékárně.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář