Jdi na obsah Jdi na menu

3.POZNÁNÍ: ENERGETICKÁ POVAHA BYTÍ

1. 12. 2009

Dnes si uvědomujeme, že nežijeme v materiálním vesmíru, nýbrž ve vesmíru dynamické energie. Všechno existující je polem posvátné energie, kterou jsme schopni vnímat. Navíc my lidé jsme schopni přenášet energii soustředěním pozornosti žádoucím směrem (“kam jde pozornost, tam jde energie“), čímž ovlivňujeme ostatní energetické systémy a zvyšujeme množství koincidencí v našem životě.

 

Třetí poznání říká, že vše co je ve vesmíru je energie, která vytváří veškerou hmotu a formy, my tomu říkáme realita. My lidé jsme spolutvůrci této reality prostřednictvím myšlenek. Všechno je spojeno se vším.

Krása zvyšuje naší energii, univerzální energii získáme tím, že ji budeme pozorovat v přírodě i u lidí. A nejjednodušší způsob jak začít vidět energii je kultivovat jí vnímáním krásy.

Vesmír je nesmírné pole energie, kvantový svět, v němž jsou všechny jevy navzájem spojeny a vzájemně se ovlivňují. Svými myšlenkami a úmysly můžeme ovlivňovat realitu vlastní i těch druhých.

 

Když si začneme uvědomovat energii, zvyšujeme své vibrace.

Např. rostliny mají úžasnou schopnost vnímat, co si lidé myslí dokonce i na velikou dálku (stovky metrů), rostliny totiž sledují pohyby zvířat a lidí kolem sebe.

Naučme se vidět obklopující energii rostliny i lidi.

 

Jak mohu zlepšit své spojení s přírodní krásou? Starám se o sebe dobře v každodenním životě?

 

Energie reaguje na naše očekávání. Zdá se, že informace přicházejí, když je potřebujeme. Užíváme-li svých schopností se správným úmyslem, všechno k nám přichází.

Hledej informace v každodenních událostech. Pozor však na skrytá nebezpečí, která způsobují ztráty energie (zlost, strach, zášť, rezervovanost, skepse i obyčejná únava).

zpracovala Andy

dle knihy Celestýnské proroctví

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář