Jdi na obsah Jdi na menu

OSUD A ASTROLOGIE

NOVINKA!!!

POKUD NECHCETE, ABY VÁM NĚCO UNIKLO, PŘIDEJTE SE NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/superimunita

TĚŠÍM SE TAM NA VÁS. vaše Andy

 

Příspěvky

sluneční znamení: BÝK

1. 2. 2009

Býkem pokračuje jaro. Znamení Býka je druhým v horoskopu, vládcem je Venuše a jeho hlavní vlastnosti mu dává kombinace pevné kvality a zemského živlu. Toto znamení představuje doslova tělesnost a fyzické potřeby. Býk potřebuje k životu hmotné a materiální zázemí, je vlastnický, buduje a uchovává. Hlavním heslem znamení Býka je "Vlastním".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: OSUD A ASTROLOGIE | Komentářů: 1

sluneční znamení: BERAN

1. 1. 2009

Beran je znamením počátků, proto jsou jeho zrozenci orientovaní na budoucnost. Jejich ohnivá energie je velmi silná. Je to dáno tím, že se narodili do přelomového období, kdy se ze zimy probouzí jaro. Berani jsou většinou optimisté, očekávají stále něco nového. Jsou přesvědčeni o tom, že to nejlepší v životě je teprve čeká. Toto znamení ztělesňuje vůli k životu, sebeprosazení a bojovnost..

 
Celý příspěvek
| Rubrika: OSUD A ASTROLOGIE | Komentářů: 0

astrologie: ŽENA BÝK

31. 12. 2008

Žena Býk je předurčena k úspěchu. Disponuje zvláště vyvinutým šestým smyslem, který jim pomáhá být úspěšná ve všech oblastech života. Je to silná žena, která dokáže zvládnout vesměs každou krizovou životní i pracovní situaci! Její krédo je: „Být natolik bohatá, aby mohla prožít nezávislý život podle svých potřeb a přání!“

 
Celý příspěvek
| Rubrika: OSUD A ASTROLOGIE | Komentářů: 2

KELTSKÝ HOROSKOP

1. 1. 2008

Říká se jaký strom, taková povaha.. Lidé od pradávna věřili na tajemnou moc stromů. Každý strom žil, měl svoji duši a životodárnou sílu. Proto lidé přicházeli do velkých posvátných hájů, kde rostly velké duby, buky a jiné stromy a řešili své problémy a starosti. Pod stromy odpočívali, usínali, protože doufali, že duchové stromů k nim promluví a odpoví jim na otázky. A tak vznikl inspirativní keltský horoskop, přesvědčte se jaký strom chrání právě Vás..

 
Celý příspěvek
| Rubrika: OSUD A ASTROLOGIE | Komentářů: 0